Historie

5. ročník 2015

Iformace o turnajiskupina askupina bskupina cskupina dskupina e

4. ročník 2014

Iformace o turnajiskupina askupina bskupina cskupina dskupina e
Semifinále 1Semifinále 2Semifinále 3finále skupinyfinále umístění

3. ročník 2013

Konečné pořadí:
1. Krakeni Domažlice
2. Skippies Kdyně
3. Kostelka Tachov
4. Rokycany Již. př.
5. Monkeys Kralovice
6. Radnice
7. učňáci Dolní Bělá
8. Medvědi Přimda
9. Panteři Přeštice
10. Tachov / Hornická
11. Strašice
12. Bramboráci Žihle

Iformace o turnajiskupina askupina bskupina cskupina dskupina efinále skupinyfinále umístění

2. ročník 2012

Konečné pořadí:
1. Panteři Přeštice
2. Rytíři Bělá n. R.
3. Kožlany
4. Pumy Stříbro
5. Hagridi Zbiroh
6. Flash Kladruby
7. Žraloci Horní Bříza
8. Gladiátoři Chotěšov

Výsledky: Skupina StříbroSkupina RokycanySkupina Horní BřízaSkupina DomažliceFinále

1. ročník 2011

Konečné pořadí:
1. Panteři Přeštice
2. Lvíčata Blovice
3. Kralovický Indiáni
4. Gladiátoři Chotěšov
5. Hagridi Zbiroh
6. Žraloci z Plzně
7. Berani Blížejov
8. Jaguáři Letiny

Další informace o turnaji zde na webu hbcplzen.cz.

 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook