Semifinále 3 (Kralovicko + Plzeňsko)

Turnaj č. 2

Termín: 16.9.2014
Monkyes Kralovice, Bramboráci Žihle, Diktátoři ze Zruče, Bojovníci Nezvěstice, Panteři Přeštice a Wilds Chotěšov
Hřiště:Plzeň - hokejbalová hala

Zápasy

časdomácíhostévýsledek
9:30Monkeys KraloviceChotěšov Wilds3:0
9:45Bramboráci ŽihleBojovníci Nezvěstice5:2
10:00Diktátoři ze ZručePanteři Přeštice4:3
10:15Bramboráci ŽihleMonkeys Kralovice3:2
10:30Bojovníci NezvěsticeDiktátoři ze Zruče2:5
10:45Chotěšov WildsPanteři Přeštice0:7
11:00Monkeys KraloviceDiktátoři ze Zruče2:3
11:15Panteři PřešticeBojovníci Nezvěstice6:1
11:30Chotěšov WildsBramboráci Žihle2:3
11:45Panteři PřešticeMonkeys Kralovice1:3
12:00Diktátoři ze ZručeBramboráci Žihle4:1
12:15Bojovníci NezvěsticeChotěšov Wilds4:1
12:30Bramboráci ŽihlePanteři Přeštice0:3
12:45Monkeys KraloviceBojovníci Nezvěstice4:2
13:00Chotěšov WildsDiktátoři ze Zruče4:8

Tabulka

1.Diktátoři ze Zruče524:1215
2.Monkeys Kralovice514:99
3.Panteři Přeštice520:89
4.Bramboráci Žihle512:139
5.Bojovníci Nezvěstice511:213
6.Chotěšov Wilds57:250
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook