STREET HOCKEY CUP 2018 - FINÁLE

Termín: 13.9.2017 
Účastníci turnaje: Staňkovští Draci, ZŠ Planá, Zruč / Senec, 1. ZŠ Plzeň, Masaryčka Rokycany (SKUPINA A). Hagridi Zbiroh, Pumy Stříbro, 4. ZŠ Plzeň, Merklín Rangers, Skippies Kdyně (SKUPINA B).

Hřiště: Plzeň - hokejbalová hala

Zápasy - hřiště 1 


časdomácíhostévýsledek
9:30Staňkovští Draci1. ZŠ Plzeň2:2
9:45ZŠ PlanáMasaryčka Rokycany1:3
10:00Zruč / SenecStaňkovští Draci4:3
10:151. ZŠ PlzeňZŠ Planá6:2
10:30Masaryčka RokycanyZruč / Senec3:1
10:45Staňkovští DraciZŠ Planá2:7
11:001. ZŠ PlzeňMasaryčka Rokycany3:3
11:15ZŠ PlanáZruč / Senec3:1
11:30Masaryčka RokycanyStaňkovští Draci2:1
11:45Zruč / Senec1.ZŠ Plzeň7:4
ČF1ZŠ Planá Pumy Stříbro4:2
O 9. místoSkippies KdyněStaňkovští Draci5:6P
SF1Masaryčka RokycanyMerklínRangers9:2
O 5. místoZruč / SenecPumy Stříbro6:7P
finále4. ZŠ PlzeňMasaryčka Rokycany6:4

Zápasy - hřiště 2 


časdomácíhostévýsledek
9:30Hagridi Zbiroh4. ZŠ Plzeň4:8
9:45Merklín RangersPumy Stříbro6:3
10:00Skippies KdyněHagridi Zbiroh5:3
10:154. ZŠ PlzeňMerklín Rangers5:3
10:30Pumy StříbroSkippies Kdyně5:2
10:45Hagridi ZbirohMerklín Rangers2:3
11:004. ZŠ PlzeňPumy Stříbro5:3
11:15Merklín RangersSkippies Kdyně7:4
11:30Pumy StříbroHagridi Zbiroh4:6
11:45Skippies Kdyně4. ZŠ Plzeň3:6
ČF2Merklín RangersZruč / Senec4:1
o 7. místo1.ZŠ PlzeňHagridi Zbiroh3:4P
SF24.ZŠ PlzeňPlaná5:3
o 3. místoZŠ PlanáMerklín Rangers2:7


KONEČNÉ POŘADÍ

1. 4. ZŠ Plzeň
2. Masaryčka Rokycany
3. Merklín Rangers
4. ZŠ Planá
5. Pumy Stříbro
6. Zruč / Senec
7. Hagridi Zbiroh
8. 1. ZŠ Plzeň
9. Staňkovští Draci
10. Skippies Kdyně
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook