SHC 2015 - skupina B

Turnaj č. 2

Termín: 9.9.2015
Účastníci turnaje: Krakeni Domažlice, Skippies Kdyně, Sršni Blížejov, Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov
Hřiště:Domažlice / Šumava
hrací doba:2x 7 minut

ROZPIS TURNAJE

9:00 Krakeni Domažlice Sbíječi Mrákov 11:1
9:20 Skippies Kdyně Staňkovští Draci 2:1
9:40 Sršni Blížejov Krakeni Domažlice 0:11
10:00 Sbíječi Mrákov Skippies Kdyně 1:5
10:20 Staňkovští Draci Sršni Blížejov 7:1
10:40 Krakeni Domažlice Skippies Kdyně 5:2
11:00 Sbíječi Mrákov Staňkovští Draci 0:9
11:20 Sršni Blížejov Skippies Kdyně 2:6
11:40 Krakeni Domažlice Staňkovští Draci 3:4
12:00 Sršni Blížejov Sbíječi Mrákov 5:1

Tabulka

1. Krakeni Domažlice 4 30:7 9
2. Staňkovští Draci 4 21:6 9
3. Skippies Kdyně 4 15:9 9
4. Sršni Blížejov 4 8:25 3
5. Sbíječi Mrákov 4 3:30 0

Turnaj č. 1

Termín: 20.4.2015
Účastníci turnaje: Skippies Kdyně, Sršni Blížejov, Berani Poběžovice, Krakeni Domažlice, Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov
Hřiště:Tělocvična ZŠ Staňkov

ROZPIS TURNAJE

časdomácíhostévýsledek
9:00 Staňkovští Draci Sbíječi Mrákov 7:0
9:15 Skippies Kdyně Berani Poběžovice2:5
9:30 Sršni Blížejov Krakeni Domažlice0:6
9:45 Skippies Kdyně Staňkovští Draci2:4
10:00 Berani Poběžovice Sršni Blížejov 6:1
10:15 Sbíječi Mrákov Krakeni Domažlice3:5
10:30 Staňkovští Draci Sršni Blížejov 9:0
10:45 Berani Poběžovice Krakeni Domažlice 4:5
11:00 Sbíječi Mrákov Skippies Kdyně 2:4
11:15 Krakeni Domažlice Staňkovští Draci 2:2
11:30 Sršni Blížejov Skippies Kdyně 1:4
11:45 Berani Poběžovice Sbíječi Mrákov 9:1
12:00 Skippies Kdyně Krakeni Domažlice2:5
12:15 Staňkovští Draci Berani Poběžovice5:3
12:30 Sbíječi Mrákov Sršni Blížejov 1:2

Tabulka

1.Staňkovští Draci527:713
2.Krakeni Domažlice523:1113
3.Berani Poběžovice527:149
4.Skippies Kdyně514:176
5.Sršni Blížejov54:263
6.Sbíječi Mrákov57:270
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook