SHC 2014 - skupina A - Tachovsko

Turnaj č. 2

Termín: 29.5.2014
Účastníci turnaje: Rytíři Bělá nad Radbuzou, Čerti Bor, Tachov - Hornická, Pumy Stříbro, Medvědi Přimda
Hřiště: Tachov, hokejový stadion

ROZPIS TURNAJE

čas domácí hosté výsledek
9:00Tachov - HornickáMedvědi Přimda 6:4
9:20Rytíři Bělá nad RadbuzouČerti Bor 7:3
9:40Pumy StříbroTachov - Hornická5:9
10:00Medvědi PřimdaRytíři Bělá nad Radbuzou4:6
10:20Pumy StříbroČerti Bor4:4
10:40Rytíři Bělá nad RadbuzouTachov - Hornická2:7
11:00Čerti BorMedvědi Přimda2:2
11:20Rytíři Bělá nad RadbuzouPumy Stříbro9:6
11:40Tachov - HornickáČerti Bor9:2
12:00Pumy StříbroMedvědi Přimda7:3




















Tabulka

1.Tachov - Hornická431:1312
2.Rytíři Bělá n. Radbuzou424:209
3.Pumy Stříbro422:314
4.Čerti Bor411:222
5.Medvědi Přimda413:211





Turnaj č. 1

Termín: 16.4.2014
Účastníci turnaje: Rytíři Bělá nad Radbuzou, Čerti Bor, Rangers Heřmanova Huť, Tachov - Hornická, Pumy Stříbro, Medvědi Přimda
Hřiště: Stříbro

ROZPIS TURNAJE

čas domácí hosté výsledek
9:00Čerti BorPumy Stříbro 0:1
9:15Rangers Heřmanova HuťMedvědi Přimda  1:5 
9:30Tachov - HornickáRytíři Bělá nad Radbuzou 3:5 
9:45Rangers Heřmanova HuťČerti Bor 2:3
10:00Medvědi PřimdaTachov - Hornická 0:7
10:15Pumy StříbroRytíři Bělá nad Radbuzou 1:2
10:30Čerti BorTachov - Hornická 0:8
10:45Rytíři Bělá nad RadbuzouMedvědi Přimda 3:2
11:00Pumy StříbroRangers Heřmanova Huť 2:0
11:15Rytíři Bělá nad RadbuzouČerti Bor 5:0
11:30Tachov - HornickáRangers Heřmanova Huť 6:1
11:45Medvědi PřimdaPumy Stříbro 4:2
12:00Rangers Heřmanova HuťRytíři Bělá nad Radbuzou 4:6
12:15Čerti BorMedvědi Přimda 2:5
12:30Pumy StříbroTachov - Hornická 1:5

Tabulka

1. Rytíři Bělá nad Radbuzou. 5
21:10 15
2. Tachov - Hornická 5
29:7 12
3. Medvědi Přimda 5 16:15  9
4. Pumy Stříbro  5  7:11  6
5. Čerti Bor 5  5:21  3
6. Rangers Heřmanova Huť
5  8:22  0
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook