SHC 2014 - skupina D - Rokycansko

Turnaj č. 2

Termín: 9.6.2014
Účastníci turnaje: Radnice, Rokycany - Jižní předměstí, Koblížci Strašice, Rokycany - Masarykova, Hagridi Zbiroh, Vlci Mýto
Hřiště: hřiště ZŠ Masarykova, Rokycany

ROZPIS TURNAJE

čas domácí hosté výsledek
8:30Rokycany - MasarykovaVlci Mýto5:2
8:45Rokycany - Jižní předm.Koblížci Strašice1:4
9:00RadniceHagridi Zbiroh3:2
9:15Rokycany - Jižní předm.Rokycany - Masarykova2:2
9:30Koblížci StrašiceRadnice1:1
9:45Vlci MýtoHagridi Zbiroh1:2
10:00Rokycany - MasarykovaRadnice4:0
10:15Hagridi ZbirohKoblížci Strašice1:5
10:30Vlci MýtoRokycany - Jižní předm.2:2
10:45Hagridi ZbirohRokycany - Masarykova2:3
11:00RadniceRokycany - Jižní předm.33:0
11:15Koblížci StrašiceVlci Mýto2:3
11:30Rokycany - Jižní předm.Hagridi Zbiroh2:2
11:45Rokycany - MasarykovaKoblížci Strašice1:3
12:00Vlci MýtoRadnice2:1

Tabulka

1.Koblížci Strašice515:710
2.Rokycany - Masarykova515:910
3.Vlci Mýto510:127
4.Radnice58:97
5.Hagridi Zbiroh57:124
6.Rokycany - Jižní předm.57:133

Turnaj č. 1

Termín: 15.4.2014
Účastníci turnaje: Radnice, Rokycany - Jižní předměstí , Koblížci Strašice, Rokycany - Masarykova, Hagridi Zbiroh, Vlci Mýto
Hřiště: hřiště ZŠ Masarykova, Rokycany

ROZPIS TURNAJE

Rokycany - Masarykova
čas domácí hosté výsledek
8:30Hagridi ZbirohKoblížci Strašice  2:3
8:45RadniceRokycany - Masarykova  2:4
9:00Rokycany - Jižní předm.Vlci Mýto  1:4
9:15RadniceHagridi Zbiroh  0:4
9:30Rokycany - MasarykovaRokycany - Jižní předm.  1:1
9:45Koblížci StrašiceVlci Mýto  4:1
10:00Hagridi ZbirohRokycany - Jižní předm.  3:3
10:15Vlci MýtoRokycany - Masarykova  2:2 
10:30Koblížci StrašiceRadnice  4:0 
10:45Vlci MýtoHagridi Zbiroh  4:1 
11:00Rokycany - Jižní předm.Radnice  2:6  
11:15Rokycany - MasarykovaKoblížci Strašice  0:4 
11:30RadniceVlci Mýto  5:2  
11:45Hagridi ZbirohRokycany - Masarykova  2:1  
12:00Koblížci StrašiceRokycany - Jižní předm.  4:1  

Tabulka

1. Koblížci Strašice 5
 17:4  15
2. Vlci Mýto
5  13:11  7
3. Hagridi Zbiroh
5
 12:11  7
4. Radnice
5  13:16  6
5. Rokycany - Masarykova
5    8:11  5
6. Rokycany - Jižní předměstí
5    8:18  2
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook