SHC 2015 - skupina C

Turnaj č. 2

Termín: 19.6.2015
Účastníci turnaje: Rokycany Masaryčka, Vinickej Sběr, Plzeňská Desítka, Vlci Mýto, Koblížci Strašice
Hřiště: Rokycany - ZŠ Masarykova
hrací doba:  2x 7 minut

Zápasy

9:00 Rokycany Masaryčka Koblížci Strašice 1:4
9:20 Vinickej Sběr Vlci Mýto 1:4
9:40 Plzeňská Desítka Rokycany Masaryčka 0:6
10:00 Koblížci Strašice Vinickej Sběr 8:3
10:20 Vlci Mýto Plzeňská Desítka 7:1
10:40 Rokycany Masaryčka Vinickej Sběr 8:3
11:00 Koblížci Strašice Vlci Mýto 3:3
11:20 Plzeňská Desítka Vinickej Sběr 5:5
11:40 Rokycany Masaryčka Vlci Mýto 4:5
12:00 Plzeňská Desítka Koblížci Strašice 0:11

Tabulka

1.Koblížci Strašice426:710
2.Vlci Mýto419:810
3.Rokycany Masaryčka419:126
4.Vinickej Sběr412:251
5.Plzeňská Desítka46:291

Turnaj č. 1

Termín: 23.4.2015
Účastníci turnaje: Koblížci Strašice, Rokycany Masaryčka, Vlci Mýto, Plzeňská desítka, Vinickej Sběr
Hřiště:Plzeň / IcePark
hrací doba: 2x 7 minut

ROZPIS TURNAJE

časdomácíhostévýsledek
9:00 Plzeňská Desítka Vinickej Sběr 3:5
9:20 Vlci Mýto Koblížci Strašice 5:5
9:40 Rokycany Masaryčka Plzeňská Desítka 2:6
10:00 Vinickej Sběr Vlci Mýto 3:5
10:20 Koblížci Strašice Rokycany Masaryčka 5:1
10:40 Plzeňská Desítka Vlci Mýto 5:1
11:00 Vinickej Sběr Koblížci Strašice 0:12
11:20 Rokycany Masaryčka Vlci Mýto 3:6
11:40 Plzeňská Desítka Koblížci Strašice 2:7
12:00 Rokycany Masaryčka Vinickej Sběr 9:2

Tabulka

1.Koblížci Strašice429:410
2.Vlci Mýto421:1210
3.Rokycany - Masaryčka415:193
4.Plzeňská Desítka412:193
5.Vinickej Sběr410:293





 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook