SHC 2015 - skupina E

Turnaj č. 2

Termín: 22.6.2015
Účastníci turnaje: Panteři Přeštice, Bojovníci Nezvěstice, Diktátoři ze Zruče, Rakeťáci Dolní Bělá, Radnice
Hřiště: Plzeň / IcePark
hrací doba:  2x 7 minut

Zápasy

9:00 Panteři Přeštice Radnice 6:1
9:20 Bojovníci Nezvěstice Rakeťáci Dolní Bělá 11:1
9:40 Diktátoři ze Zruče Panteři Přeštice 4:4
10:00 Radnice Bojovníci Nezvěstice 2:2
10:20 Rakeťáci Dolní Bělá Diktátoři ze Zruče 2:5
10:40 Panteři Přeštice Bojovníci Nezvěstice 4:4
11:00 Radnice Rakeťáci Dolní Bělá 12:2
11:20 Diktátoři ze Zruče Bojovníci Nezvěstice 5:2
11:40 Panteři Přeštice Rakeťáci Dolní Bělá 3:3
12:00 Diktátoři ze Zruče Radnice 5:2

Tabulka

1. Diktátoři ze Zruče             419:1010
2.Panteři Přeštice417:126
3.Bojovníci Nezvěstice419:125
4.Radnice40:04
5.Rakeťáci Dolní Bělá40:01

Turnaj č. 1

Termín:28.4.2015
Účastníci turnaje:Panteři Přeštice, Diktátoři ze Zruče, Bojovníci Nezvěstice, Rakeťáci Dolní Bělá, Radnice
Hřiště:Plzeň - hokejbalová hala
hrací doba: 2x 7 minut

ROZPIS TURNAJE

časdomácíhostévýsledek
9:00 Diktátoři ze Zruče Bojovníci Nezvěstice 7:5
9:20 Panteři Přeštice Radnice 5:2
9:40 Rakeťáci Dolní Bělá Diktátoři ze Zruče 4:7
10:00 Bojovníci Nezvěstice Panteři Přeštice 7:3
10:20 Radnice Rakeťáci Dolní Bělá 5:9
10:40 Diktátoři ze Zruče Panteři Přeštice 3:5
11:00 Bojovníci Nezvěstice Radnice 6:1
11:20 Rakeťáci Dolní Bělá Panteři Přeštice 5:3
11:40 Diktátoři ze Zruče Radnice 6:3
12:00 Rakeťáci Dolní Bělá Bojovníci Nezvěstice 2:5

Tabulka

1.Diktátoři za Zruče423:179
2.Bojovníci Nezvěstice423:139
3.Rakeťáci Dolní Bělá420:206
4.Panteři Přeštice416:176
5.Radnice411:260





 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook