Semifinále 1 (Domažlicko + Tachovsko)

Turnaj č. 2

Termín: 10.9.2014
Účastníci turnaje: Krakeni Domažlice, Skippies Kdyně, Staňkovští Draci, Rytíři Bělá nad Radbuzou, Pumy Stříbro a Hornická Tachov
Hřiště:Domažlice

Zápasy

časdomácíhostévýsledek
9:30Krakeni DomažliceRytíři Bělá n. R.3:4
9:45Skippies KdyněPumy Stříbro3:2
10:00Staňkovští DraciTachov - Hornická3:3
10:15Skippies KdyněKrakeni Domažlice2:2
10:30Pumy StříbroStaňkovští Draci3:3
10:45Rytíři Bělá n. R.Tachov - Hornická3:2
11:00Krakeni DomažliceStaňkovští Draci1:3
11:15Tachov - HornickáPumy Stříbro5:1
11:30Rytíři Bělá n. R.Skippies Kdyně4:3
11:45Tachov - HornickáKrakeni Domažlice2:2
12:00Staňkovští DraciSkippies Kdyně2:1
12:15Pumy StříbroRytíři Bělá n. R.2:5
12:30Skippies KdyněTachov - Hornická1:3
12:45Krakeni DomažlicePumy Stříbro8:3
13:00Rytíři Bělá n. R.Staňkovští Draci2:1

Tabulka

1.Rytíři Bělá nad Radbuzou518:1115
2.Tachov - Hornická515:108
3.Staňkovští Draci512:108
4.Krakeni Domažlice516:145
5.Skippies Kdyně510:134
6.Pumy Stříbro511:241
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook