SHC 2014 - skupina C - Domažlicko

Turnaj č. 2

Termín: 27.5.2014
Účastníci turnaje: Crazy Team Mrákov, Staňkovští Draci, Krakeni Domažlice, Skippies Kdyně, Sršni Blížejov, Berani Poběžovice
Hřiště:Domažlice

ROZPIS TURNAJE

čas domácí hosté výsledek
9:00Krakeni DomažliceCrazy Team Mrákov 5:1
9:15Sršni BlížejovSkippies Kdyně 1:10
9:30Berani PoběžoviceStaňkovští Draci 3:4
9:45Sršni BlížejovKrakeni Domažlice 1:7
10:00Skippies KdyněBerani Poběžovice 6:3
10:15Crazy Team MrákovStaňkovští Draci 1:2
10:30Krakeni DomažliceBerani Poběžovice 5:2
10:45Staňkovští DraciSkippies Kdyně 1:3
11:00Crazy Team MrákovSršni Blížejov 5:2
11:15Staňkovští DraciKrakeni Domažlice 4:4
11:30Berani PoběžoviceSršni Blížejov 3:1
11:45Skippies KdyněCrazy Team Mrákov 3:1
12:00Sršni BlížejovStaňkovští Draci 1:5
12:15Krakeni DomažliceSkippies Kdyně 4:2
12:30Crazy Team MrákovBerani Poběžovice 3:3

Tabulka

1.Krakeni Domažlice525:1013
2.Skippies Kdyně524:1012
3.Staňkovští Draci516:1210
4.Crazy Team Mrákov511:154
5.Berani Poběžovice514:194
6.Sršni Blížejov5  6:300

Turnaj č. 1

Termín: 8.4.2014
Účastníci turnaje: Crazy Team Mrákov, Staňkovští Draci, Krakeni Domažlice, Skippies Kdyně, Sršni Blížejov, Berani Poběžovice
Hřiště: Tělocvična ZŠ Staňkov

ROZPIS TURNAJE

čas domácí hosté výsledek
9:00Sršni BlížejovStaňkovští Draci 2:4
9:15Skippies KdyněKrakeni Domažlice 4:1
9:30Crazy Team MrákovBerani Poběžovice 0:4
9:45Skippies KdyněSršni Blížejov 3:2
10:00Krakeni DomažliceCrazy Team Mrákov 5:3
10:15Staňkovští DraciBerani Poběžovice 2:1
10:30Sršni BlížejovCrazy Team Mrákov 2:2
10:45Berani PoběžoviceKrakeni Domažlice 1:4
11:00Staňkovští DraciSkippies Kdyně 2:0
11:15Berani PoběžoviceSršni Blížejov 5:1
11:30Crazy Team MrákovSkippies Kdyně 0:9 
11:45Krakeni DomažliceStaňkovští Draci 3:2
12:00Skippies KdyněBerani Poběžovice 5:1
12:15Sršni BlížejovKrakeni Domažlice 1:9
12:30Staňkovští DraciCrazy Team Mrákov 2:1

Tabulka

1. Skippies Kdyně 5  21:6  12
2. Staňkovští Draci 5
12:7 12
3. Krakeni Domažlice 5
 22:11 12
4. Berani Poběžovice 5
 12:12  6
5. Sršni Blížejov 5
   8:23  1
6. Crazy Team Mrákov 5
  6:22  1
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook