Skupina E – Plzeň

Turnaj č. 2

Termín: 6.6.2014  
Účastníci turnaje:  
Hřiště: 20. ZŠ, Brojova ul. Plzeň

Zápasy

časdomácíhostévýsledek
10:0020. ZŠ PlzeňPlzeňská desítka3:1
10:15The Shield PlzeňVinickej sběr3:1
10:30Lochotové z PlzněIron Birds Plzeň3:1
10:45The Shield Plzeň20. ZŠ Plzeň3:2
11:00Vinickej sběrLochotové z Plzně3:1
11:15Plzeňská destítkaIron Birds Plzeň4:2
11:3020. ZŠ PlzeňLochotové z Plzně3:1
11:45Iron Birds PlzeňVinickej sběr3:3
12:00Plzeňská desítkaThe Shield Plzeň2:5
12:15Iron Birds Plzeň20. ZŠ Plzeň0:4
12:30Lochotové z PlzněThe Shield Plzeň2:2
12:45Vinickej sběrPlzeňská desítka4:1
13:00The Shield PlzeňIron Birds Plzeň1:0
13:1520. ZŠ PlzeňVinickej sběr6:1
13:30Plzeňská desítkaLochotové z Plzně3:0

Tabulka

1.The Shield Plzeň514:713
2.20. ZŠ Plzeň517:710
3.Vinickej sběr Plzeň512:147
4.Plzeňská desítka511:146
5.Lochotové z Plzně57:115
6.Iron Birds Plzeň56:141

Turnaj č. 1

Termín: 23.4.2014
Účastníci turnaje: Lochotové z Plzně, Vinickej Sběr, 20. ZŠ Plzeň, Iron Birds Plzeň, The Shield Plzeň, Plzeňská desítka
Hřiště: Plzeň - hokejbalová hala / Košutka

ROZPIS TURNAJE

čas domácí hosté výsledek
9:00Lochotové z Plzně Vinickej sběr  4:2
9:15Iron Birds PlzeňPlzeňská desítka  0:8
9:30The Shields Plzeň20. ZŠ Plzeň  1:3 
9:45Iron Birds PlzeňLochotové z Plzně  3:5
10:00Plzeňská desítkaThe Shields Plzeň  1:6
10:15Vinickej sběr20. ZŠ Plzeň  2:4
10:30Lochotové z PlzněThe Shields Plzeň  3:7
10:4520. ZŠ PlzeňPlzeňská desítka  5:3
11:00Vinickej sběrIron Birds Plzeň11:0 
11:1520. ZŠ PlzeňLochotové z Plzně  3:3
11:30The Shields PlzeňIron Birds Plzeň  3:2
11:45Plzeňská desítkaVinickej sběr  5:3
12:00Iron Birds Plzeň20. ZŠ Plzeň  1:7
12:15Lochotové z PlzněPlzeňská desítka  5:5
12:30Vinickej sběrThe Shields Plzeň  2:6

Tabulka

1. 20. ZŠ Plzeň 5 22:10   13
2. The Shields Plzeň 5
23:11  12
3. Lochotové z Plzně
5 20:20    8
4. Plzeňská desítka
5 22:19    7
5. Vinickej sběr
5 20:19    3
6. Iron Birds Plzeň 5   6:34  0
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook