Skupina C - Domažlicko

Turnaj č. 3

Termín: 18.9.2013
Účastníci turnaje: Rytíři Bělá nad Radbuzou, Draci Blížejov, Krakeni Domažlice, Skippies Kdyně, Berani Poběžovice
Hriště: Kdyně / sportovní hala

Zápasy

čas domácí hosté výsledek
10:00Skippies KdyněKrakeni Domažlice2:4
10:20Berani PoběžoviceDraci Blížejov2:1
10:40Rytíři Bělá n.R.Skippies Kdyně4:5
11:00Krakeni DomažliceBerani Poběžovice6:1
11:20Draci BlížejovRytíři Bělá n.R.0:5
11:40Skippies KdyněBerani Poběžovice5:4
12:00Krakeni DomažliceDraci Blížejov7:1
12:20Rytíři Bělá n.R.Berani Poběžovice6:4
12:40Skippies KdyněDraci Blížejov6:0
13:00Rytíři Bělá n.R.Krakeni Domažlice3:8

Tabulka

1. Krakeni Domažlice
4
25:7 12
2. Skippies Kdyně
4
18:12 9
3. Rytíři Bělá n. R.
4
18:17 6
4. Berani Poběžovice
4
11:18 3
5. Draci Blížejov
4
2:20 0

Turnaj č. 2

Termín: 11.6.2013
Účastníci turnaje: Rytíři Bělá nad Radbuzou, Draci Blížejov, Krakeni Domažlice, Skippies Kdyně, Koloveč, Berani Poběžovice
Hriště: Blížejov

Zápasy

čas domácí hosté výsledek
9:30 Draci Blížejov Koloveč nehráno
9:45 Berani Poběžovice Rytíři Bělá n.R. 3:4
10:00 Skippies Kdyně Krakeni Domažlice 4:2
10:15 Berani Poběžovice Draci Blížejov 3:2
10:30 Rytíři Bělá n.R. Skippies Kdyně 5:5
10:45 Koloveč Krakeni Domažlice nehráno
11:00 Draci Blížejov Skippies Kdyně 2:3
11:15 Krakeni Domažlice Rytíři Bělá n.R. 5:5
11:30 Koloveč Berani Poběžovice nehráno
11:45 Krakeni Domažlice Draci Blížejov 8:1
12:00 Skippies Kdyně Berani Poběžovice 3:1
12:15 Rytíři Bělá n.R. Koloveč nehráno
12:30 Berani Poběžovice Krakeni Domažlice 2:8
12:45 Draci Blížejov Rytíři Bělá n.R. 2:7
13:00 Koloveč Skippies Kdyně nehráno

Tabulka

1. Skippies Kdyně
4
15:10 10
2. Rytíři Bělá n. R.
4
21:15 8
3. Krakeni Domažlice
4
23:12 7
4. Berani Poběžovice
4
9:17 3
5. Draci Blížejov
4
7:21 0
0. - 0 0:0 0

Turnaj č. 1

Termín: 29.5.2013
Účastníci turnaje: Rytíři Bělá nad Radbuzou, Draci Blížejov, Domažlice, Kdyně, Koloveč, Berani Poběžovice
Hriště: Domažlice

Zápasy

čas domácí hosté výsledek
9:30 Sršni Blížejov
Krakens Domažlice
3:7
10:10 Berani Poběžovice Kdyně 4:8
10:30 Kdyně Rytíři Bělá n.R. 7:7
11:10 Sršni Blížejov Rytíři Bělá n.R. 3:6
11:50 Krakens Domažlice Berani Poběžovice 11:1
12:10 Berani Poběžovice
Sršni Blížejov 8:5
12:30 Rytíři Bělá n.R. Berani Poběžovice 7:6
12:50 Kdyně
Krakens Domažlice 5:7
13:30 Sršni Blížejov Kdyně 5:5
13:50 Krakens Domažlice Rytíři Bělá n.R. 9:5

Tabulka

1. Krakens Domažlice
4
34:14 12
2. Rytíři Bělá n. R.
4
25:25 7
3. Kdyně
4
25:23 5
4. Berani Poběžovice
4
19:31 3
5. Sršni Blížejov
4
16:26 1
6. - 0 0:0 0

Soupisky

Berani Poběžovice Draci Blížejov Krakeni Domažlice Kdyně Rytíři Bělá nad Radbuzou Koloveč
Stodola  Aleš
Stodola Adama
Chodora Matěj
Chlubna Jakub
Kraml David
Beer Matěj
Loukota Vít
Tancoš Daniel
Soukup Kristián
Koutník Miroslav
Wendl Denis
Moskal Jan
Šmíd Daniel
Lobner Vojtěch
Vrba Václav
Volejník Matěj
Weiner Vlastimil
Odvody Patrik
Pluhař Patrik
Kříž Jakub
Rehák Jakub
Mareš Filip
Peroutka Zdeněk
Sloup Petr
Voráček Petr
Kulich Pavel
Smazal Pavel
Vaněk Vojtěch
Blahník Jiří
Suchý Jan
Hranáč Robin
Löffelmann Jiří
Ježek Libor
Kacerovský Martin
Váchal Pavel
Nový Martin
Tauer Josef
Štípek Martin
Novák Tomáš
Černý Martin
Kindl Marek
Hoang Martin
Sobolík Lukáš
Kühn Pavel
Jakubše Leoš
Loukota Vít
-
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook