Skupina E – severní Plzeňsko

Turnaj č. 3

Termín: 13.9.2013
Účastníci turnaje: Panteři Přeštice, Diktátoři ze Zruče, Všeruby
Hřiště: Plzeň - Ice Park

Zápasy

čas domácí hosté výsledek
10:00Diktátoři ze ZručeVšeruby:
10:20Panteři PřešticeDiktátoři ze Zruče:
10:40VšerubyPanteři Přeštice:
11:10VšerubyDiktátoři ze Zruče:
11:30Diktátoři ze ZručePanteři Přeštice:
11:50Panteři PřešticeVšeruby:

Tabulka

#standings td {text-align:center} #standings td.item {text-align:left}
1.Panteři Přeštice
4
0:09
2.Diktátoři ze Zruče
4
0:09
3.Všeruby4
0:00

Turnaj č. 2

Termín: 10.6.2013
Účastníci turnaje: Gladiátoři Chotěšov, Panteři Přeštice, Lvíčata Blovice, Diktátoři ze Zruče, Všeruby, Red Dragons Touškov
Hřiště: Plzeň - Škoda Sport Park

Zápasy

čas domácí hosté výsledek
9:30Diktátoři ze ZručeGladiátoři Chotěšov5:3
9:45Red Dragons TouškovLvíčata Blovice4:1
10:00Panteři PřešticeVšeruby8:2
10:15Red Dragons TouškovDiktátoři ze Zruče1:4
10:30Lvíčata BlovicePanteři Přeštice0:2
10:45Gladiátoři ChotěšovVšeruby6:4
11:00Diktátoři ze ZručePanteři Přeštice4:2
11:15VšerubyLvíčata Blovice4:1
11:30Gladiátoři ChotěšovRed Dragons Touškov4:4
11:45VšerubyDiktátoři ze Zruče1:6
12:00Panteři PřešticeRed Dragons Touškov2:2
12:15Lvíčata BloviceGladiátoři Chotěšov2:5
12:30Red Dragons TouškovVšeruby4:1
12:45Diktátoři ze ZručeLvíčata Blovice7:1
13:00Gladiátoři ChotěšovPanteři Přeštice2:2

Tabulka

1.Diktátoři ze Zruče5
26:815
2.Panteři Přeštice
5
16:108
3.Gladiátoři Chotěšov5
20:178
4.Red Dragons Touškov 5
15:128
5.Všeruby5
12:253
6.Lvíčata Blovice5
5:200

Turnaj č. 1

Termín: 23.5.2013
Účastníci turnaje: Gladiátoři Chotěšov, Panteři Přeštice, Lvíčata Blovice, Diktátoři ze Zruče, Všeruby, Red Dragons Touškov
Hřiště: Štruncovy sady

Zápasy

čas domácí hosté výsledek
9:10 Gladiátoři Chotěšov Red Dragons Touškov 5:3
9:30 Panteři Přeštice Diktátoři ze Zruče 4:3
9:50 Lvíčata Blovice Všeruby 2:7
10:10 Panteři Přeštice Gladiátoři Chotěšov 3:2
10:30 Diktátoři ze Zruče Lvíčata Blovice 11:0
10:50 Red Dragons Touškov Všeruby 7:7
11:10 Gladiátoři Chotěšov Lvíčata Blovice 6:1
11:30 Všeruby Diktátoři ze Zruče 3:1
11:50 Red Dragons Touškov Panteři Přeštice 4:2
12:10 Všeruby Gladiátoři Chotěšov 3:6
12:30 Lvíčata Blovice Panteři Přeštice 0:8
12:50 Diktátoři ze Zruče Red Dragons Touškov 3:2
13:10 Panteři Přeštice Všeruby 5:4
13:30 Gladiátoři Chotěšov Diktátoři ze Zruče 2:5
13:50 Red Dragons Touškov Lvíčata Blovice 9:0

Tabulka

1.Panteři Přeštice522:1312
2.Diktátoři ze Zruče523:119
3.Gladiátoři Chotěšov521:159
4.Red Dragons Touškov 525:177
5.Všeruby524:217
6.Lvíčata Blovice53:410

Soupisky

Panteři Přeštice Gladiátoři Chotěšov Lvíčata Blovice Diktátoři ze Zruče Všeruby Red Dragons Touškov
Hajžman Adam
Janda Matyáš
Kokoška Radek
Konopík Daniel
Naxera Karel
Naxera Jiří
Ritter David
Rotenborn David
Rund Zbyšek
Řezanka Václav
Samek Robert
Tůma Michael
Viktora David
Voráček Luboš
Patera Václav
Drda Adam
Petřík Martin
Bryndzák Ondřej
Hofman Jaroslav
Kavka Adam
Tušek Pavel
Nuzík Jakub
Trnka  Matěj
Albrecht Matěj

Kojan  Tomáš
Bláhovec Michal
Vítek Jiří
Škala Dominik
Pavlíček Jan
Šmíro Václav
Petráň Tomáš
Krásný Michal
Zdvořáček Ondřej

Kraus Michal
Riedl Pavel
Štěpán Jan
Kořan Lukáš
Lopata  Ondřej
Ruta Vojtěch
Mancl Patrik
Roubal Daniel
Horažďovský Ondřej

Nechutný Marek
Vogel Dominik
Hlouš Martin
Remeš Martin
Toráč Štefan
Valenta Milan
Vojtěch Richard
Hanzlíček Pavel

Bozděch Matěj
Bozděch Jakub
Zahradník Jaroslav
Křižík Patrik
Trávníček Radek

 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook