Finále - skupiny

Termín: 23.10.2014

Účastníci turnaje:
Skupina A: Diktátoři ze Zruče, The Shield Plzeň, Masaryčka Rokycany, Bramboráci Žihle, Staňkovští Draci Skupina B: Rytíři Bělá nad Radbuzou, Koblížci Strašice, Monkeys Kralovice, Panteři Přeštice, Tachov/Hornická

Hřiště: Plzeň - hokejbalová hala

Hrací doba: 2x 7 minut

Zápasy

Skupina A

časdomácíhostévýsledek
9:30Staňkovští DraciThe Shield Plzeň4:4
9:50Diktátoři ze ZručeBramboráci Žihle6:1
10:10Masaryčka RokycanyStaňkovští Draci7:5
10:30Bramboráci ŽihleThe Shield Plzeň8:2
10:50Diktátoři ze ZručeMasaryčka Rokycany9:5
11:10Staňkovští DraciBramboráci Žihle7:5
11:30The Shield PlzeňMasaryčka Rokycany3:9
11:50Staňkovští DraciDiktátoři ze Zruče5:6
12:10Masaryčka RokycanyBramboráci Žihle7:2
12:30Diktátoři ze ZručeThe Shield Plzeň7:7

Skupina B

časdomácíhostévýsledek
9:30Tachov/HornickáKoblížci Strašice2:3
9:50Rytíři Bělá n. RadbuzouPanteři Přeštice1:7
10:10Monkeys KraloviceTachov/Hornická7:2
10:30Panteři PřešticeKoblížci Strašice5:3
10:50Rytíři Bělá n. RadbuzouMonkeys Kralovice4:4
11:10Panteři PřešticeTachov/Hornická8:2
11:30Koblížci StrašiceMonkeys Kralovice3:9
11:50Tachov/HornickáRytíři Bělá n. Radbuzou2:5
12:10Monkeys KralovicePanteři Přeštice2:1
12:30Koblížci StrašiceRytíři Bělá n. Radbuzou4:5
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook