Skupina B - Tachovsko

Turnaj č. 3

Termín: 10.9.2013
Účastníci turnaje: Pumy Stříbro, Flash Kladruby, Tachov/Hornická, Kostelka Tachov, Medvědi Přimda
Hřiště: Stříbro

Zápasy

čas domácí hosté výsledek
10:00 Pumy Stříbro Tachov / Hornická 2:6
10:20 Flash Kladruby Kostelka Tachov 3:7
10:40 Medvědi Přimda Pumy Stříbro 8:2
11:00 Tachov / Hornická Flash Kladruby 4:5
11:20 Kostelka Tachov Medvědi Přimda 7:2
11:40 Pumy Stříbro Flash Kladruby 4:0
12:00 Tachov / Hornická Kostelka Tachov 2:8
12:20 Medvědi Přimda Flash Kladruby 8:3
12:40 Pumy Stříbro Kostelka Tachov 4:8
13:00 Medvědi Přimda Tachov / Hornická 4:6

Tabulka

1. Kostelka Tachov
5
30:11 12
2. Tachov / Hornická
5 18:19 6
3. Medvědi Přimda 5 22:18 6
4. Pumy Stříbro 5 12:22 3
5. Flash Kladruby 5 11:23 3

Turnaj č. 2

Termín: 17.6.2013
Účastníci turnaje: Pumy Stříbro, Flash Kladruby, Tachov/Hornická, Čerti Bor, Kostelka Tachov, Medvědi Přimda
Hřiště: Tachov

Zápasy

čas domácí hosté výsledek
9:00 Medvědi Přimda Tachov / Hornická 1:6
9:15 Kostelka Tachov Čerti Bor 3:2
9:30 Flash Kladruby Pumy Stříbro 3:1
9:45 Kostelka Tachov Medvědi Přimda 4:3
10:00 Čerti Bor Flash Kladruby 1:4
10:15 Tachov / Hornická Pumy Stříbro 4:3
10:30 Medvědi Přimda Flash Kladruby 1:4
10:45 Pumy Stříbro Čerti Bor 0:3
11:00 Tachov / Hornická Kostelka Tachov 1:5
11:15 Pumy Stříbro Medvědi Přimda 3:5
11:30 Flash Kladruby Kostelka Tachov 1:2
11:45 Čerti Bor Tachov / Hornická 1:5
12:00 Kostelka Tachov Pumy Stříbro 4:2
12:15 Medvědi Přimda Čerti Bor 3:2
12:30 Tachov / Hornická Flash Kladruby 6:2

Tabulka

1. Kostelka Tachov
5
18:9 15
2. Tachov / Hornická
5
22:12 12
3. Flash Kladruby
5
14:11 9
4. Medvědi Přimda 5
13:19 6
5. Čerti Bor 5
9:15 3
6. Pumy Stříbro 5
9:20 0

Turnaj č. 1

Termín: 30.5.2013
Účastníci turnaje: Pumy Stříbro, Flash Kladruby, Tachov/Hornická, Čerti Bor, Kostelka Tachov, Medvědi Přimda
Hřiště: Stříbro - ZS

Zápasy

čas domácí hosté výsledek
9:10 Čerti Bor Pumy Stříbro 1:5
9:30 Medvědi Přimda Kostelka Tachov 4:4
9:50 Flash Kladruby Tachov/Hornická 3:5
10:10 Medvědi Přimda Čerti Bor 6:2
10:30 Kostelka Tachov Flash Kladruby 5:3
10:50 Pumy Stříbro Tachov/Hornická 2:6
11:10 Čerti Bor Flash Kladruby 1:2
11:30 Tachov/Hornická Kostelka Tachov 4:4
11:50 Pumy Stříbro Medvědi Přimda 4:4
12:10 Tachov/Hornická Čerti Bor 5:0
12:30 Flash Kladruby Medvědi Přimda 4:5
12:50 Kostelka Tachov Pumy Stříbro 4:2
13:10 Medvědi Přimda Tachov/Hornická 6:6
13:30 Čerti Bor Kostelka Tachov 0:8
13:50 Pumy Stříbro Flash Kladruby 5:1

Tabulka

1. Kostelka Tachov
5
25:13 11
2. Tachov / Hornická
5
26:15 11
3. Medvědi Přimda
5
25:20 9
4. Pumy Stříbro
5
18:16 7
5. Flash Kladruby
5
13:21 3
6. Čerti Bor
5
4:26 0

Soupisky


Pumy Stříbro
Flash Kladruby Čeri Bor Tachov/Hornická Kostelka Tachov Medvědi Přimda

Koželuh Pavel
Šustr Jakub
Uhlíř Lukáš
Gqabčo Kevin
Szegecz David
Říha Josef
Rejda Martin
Pavlík Filip




Syrový Jakub
Žižka Lubomír
Palma Richard
Hrachovec Ladislav
Pospíchal Jan
Bubeníček Roman
Bubeníček Lukáš
Blažek Karel

Kalčík Vít
Boško Jan
Drenko Jakub
Křižka David
Jágrik Marian
Černý Václav
Homolka Lukáš
Pohorecký Jan
Šíp Martin




Jánošík Jaroslav
Vácha Jiří
Kolář Jaroslav
Eidelpes Lukáš
Landrgott Petr
Kunc Miroslav
Kotous Daniel
Ruda Martin


Kalabis Aleš
Balog Roman
Chum Roman
Hornof Aleš
Sibal Sebastián
Melka Michal
Abrahám Tomáš
Eidelpes Adam
Koliha Marek


Sloup Zdeněk
Dvorský Pavel
Turek Martin
Koller Martin
Luu Duc Anh
Junek Jonáš
Hobl Roman
Dolejš Eduard
Ábel Martin
Akúcs Michael
Kálal Michael
Sedláček Miroslav






 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook