SHC 2014 - skupina B - Kralovicko

Turnaj č. 2

Termín: 3.6.2014
Účastníci turnaje: Diktátoři ze Zruče,Tuňáčci Dolní Bělá, Bramboráci Žihle, Monkeys Kralovice, Všeruby Vipers
Hřiště: hřiště ZŠ Kralovice
hrací doba: 2x 7 minut

ROZPIS TURNAJE

čas domácí hosté výsledek
9:00Bramboráci ŽihleMonkeys Kralovice2:4
9:20Všeruby VipersTuňáčci Dolní Bělá2:8
9:40Diktátoři ze ZručeBramboráci Žihle5:5
10:00Monkeys KraloviceVšeruby Vipers3:7
10:20Tuňáčci Dolní BěláDiktátoři ze Zruče2:10
10:40Bramboráci ŽihleVšeruby Vipers5:1
11:00Monkeys KraloviceTuňáčci Dolní Bělá7:2
11:20Diktátoři ze ZručeVšeruby Vipers4:2
11:40Bramboráci ŽihleTuňáčci Dolní Bělá5:4
12:00Diktátoři ze ZručeMonkeys Kralovice5:2

Tabulka

1.Diktátoři ze Zruče424:1110
2.Bramboráci Žihle417:147
3.Monkeys Kralovice416:166
4.Tuňáčci Dolní Bělá416:243
5.Všeruby Vipers412:203





Turnaj č. 1

Termín: 10.4.2014
Účastníci turnaje: Diktátoři ze Zruče,Tuňáčci Dolní Bělá, Bramboráci Žihle, Monkeys Kralovice, Všeruby Vipers, Kozlové Kožlany
Hřiště: Plzeň / hokejbalová hala

ROZPIS TURNAJE

čas domácí hosté výsledek
9:00Tuňáčci Dolní BěláVšeruby Vipers 6:1
9:15Kozlové KožlanyBramboráci Žihle 5:2
9:30Monkeys KraloviceDiktátoři ze Zruče 6:5
9:45Kozlové KožlanyTuňáčci Dolní Bělá 4:5
10:00Bramboráci ŽihleMonkeys Kralovice 4:3
10:15Všeruby VipersDiktátoři ze Zruče 2:6
10:30Tuňáčci Dolní BěláMonkeys Kralovice 3:3
10:45Diktátoři ze ZručeBramboráci Žihle 6:1
11:00Všeruby VipersKozlové Kožlany 1:5
11:15Diktátoři ze ZručeTuňáčci Dolní Bělá 6:2
11:30Monkeys KraloviceKozlové Kožlany 8:3
11:45Bramboráci ŽihleVšeruby Vipers 4:2
12:00Kozlové KožlanyDiktátoři ze Zruče 5:6
12:15Tuňáčci Dolní BěláBramboráci Žihle 2:5
12:30Všeruby VipersMonkeys Kralovice 1:4

Tabulka

1. Diktátoři ze Zruče 5
 29:16  12
2. Monkeys Kralovice
5  24:16  10
3. Bramboráci Žihle
5  16:18    9
4. Tuňáčci Dolní Bělá
5
 18:19    7
5. Kozlové Kožlany
5  22:22    6
6. Všeruby Vipers
0
  7:25    0
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook