Skupina A - severní Plzeňsko

Turnaj č. 3

Termín: 17.9.2013
Účastníci turnaje: Kozlíci Kožlany, Kralovice, Bramboráci Žihle, Tučňáci Dolní Bělá, Plasy
Hřiště: hřiště ZŠ Kralovice

Zápasy

čas domácí hosté výsledek
10:00PlasyKralovice0:5
10:20Kozlíci KožlanyTučňáci Dolní Bělá3:5
10:40Bramboráci ŽihlePlasy2:1
11:00KraloviceKozlíci Kožlany4:1
11:20Tučňáci Dolní BěláBramboráci Žihle0:2
11:40PlasyKozlíci Kožlany0:6
12:00KraloviceTučňáci Dolní Bělá4:3
12:20Bramboráci ŽihleKozlíci Kožlany2:3
12:40PlasyTučňáci Dolní Bělá2:2
13:00Bramboráci ŽihleKralovice0:4

Tabulka

1. Monkeys Kralovice 4
17:4 12
2. Kozlíci Kožlany
4
13:11  6
3. Bramboráci Žihle
4
6:8  6
4. Tučňáci Dolní Bělá
4
10:11  4
5. Fešáci Plasáci
4
3:15  1

Turnaj č. 2

Termín: 5.6.2013
Účastníci turnaje: Sharks Horní Bříza, Kozlíci Kožlany, Kralovice, Bramboráci Žihle, Tučňáci Dolní Bělá, Plasy
Hřiště: Horní Bříza

Zápasy

čas domácí hosté výsledek
9:00 Monkeys Kralovice Sharks Horní Bříza nehráno
9:15 Bramboráci Žihle Kozlíci Kožlany 6:5
9:30 Tučňáci Dolní Bělá Fešáci Plasáci 5:2
9:45 Bramboráci Žihle Monkeys Kralovice 5:4
10:00 Kozlíci Kožlany Tučňáci Dolní Bělá 2:5
10:15 Sharks Horní Bříza Fešáci Plasáci nehráno
10:30 Monkeys Kralovice Tučňáci Dolní Bělá 3:4
10:45 Fešáci Plasáci Kozlíci Kožlany 4:2
11:00 Sharks Horní Bříza Bramboráci Žihle nehráno
11:15 Fešáci Plasáci Monkeys Kralovice 2:5
11:30 Tučňáci Dolní Bělá Bramboráci Žihle 2:2
11:45 Kozlíci Kožlany Sharks Horní Bříza nehráno
12:00 Bramboráci Žihle Fešáci Plasáci 4:0
12:15 Monkeys Kralovice Kozlíci Kožlany 2:0
12:30 Sharks Horní Bříza Tučňáci Dolní Bělá nehráno

Tabulka

1. Tučňáci Dolní Bělá 4
16:9 10
2. Bramboráci Žihle 4
17:11 10
3. Monkeys Kralovice 4
14:11 6
4. Fešáci Plasáci 4
8:16 3
5. Kozlíci Kožlany 4
9:17 0
0. Sharks Horní Bříza 0
0:0 0
h2>Turnaj č. 1

Termín: 5.6.2013
Účastníci turnaje: Sharks Horní Bříza, Kozlíci Kožlany, Kralovice, Bramboráci Žihle, Tučňáci Dolní Bělá, Plasy
Hřiště: Horní Bříza

Zápasy

čas domácí hosté výsledek
9:10 Tučňáci Dolní Bělá Sharks Horní Bříza 5:3
9:30 Plasy Kozlíci Kožlany 3:3
9:50 Kralovice Bramboráci Žihle 5:2
10:10 Plasy Tučňáci Dolní Bělá 0:3
10:30 Kozlíci Kožlany Kralovice 3:7
10:50 Sharks Horní Bříza Bramboráci Žihle 3:5
11:10 Tučňáci Dolní Bělá Kralovice 4:3
11:30 Bramboráci Žihle Kozlíci Kožlany 0:0
11:50 Sharks Horní Bříza Plasy 5:1
12:10 Bramboráci Žihle Tučňáci Dolní Bělá 5:3
12:30 Kralovice Plasy 2:1
12:50 Kozlíci Kožlany Sharks Horní Bříza 5:4
13:10 Plasy Bramboráci Žihle 1:1
13:30 Tučňáci Dolní Bělá KOzlíci Kožlany 5:2
13:50 Sharks Horní Bříza Kralovice 2:1

Tabulka

1. Tučňáci Dolní Bělá 5 20:13 12
2. Kralovice 5 18:12 9
3. Bramboráci Žihle 5 13:12 8
4. Sharks Horní Bříza 5 17:17 6
5. Kozlíci Kožlany 5 13:19 5
6. Plasy 5  6:14 2

Soupisky

Sharks Horní Bříza Plasy Kozlíci Kožlany Bramboráci Žihle Kralovice Tučňáci Dolní Bělá
Vozka Matěj
Tkáčik Daniel
Klail Tomáš
Šedivý Michal
Kolář Milan
Žák Martin
Hrubý Jakub
Majeský Lukáš
Josífek Tomáš
Honomichl Petr
Petrlík Šimon
Taut Ondřej
Kraus Václav
Nechutný Adam
Nechutný Matěj
Berbr Jaroslav
Berbr Ondřej
Truong Filip
Beneš Miroslav
Souček Miroslav
Palšovič Jaroslav
- Zeman Matěj
Domabyl Václav
Vodička Petr
Koča Jan
Vopat Pavel
Koča Matěj
Hůgr Patrik
Kovářík František
Šura Dominik
Jurinec Dominik
Plic Václav
Pokorný Michal



 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook