SHC 2015 - skupina A

Turnaj č. 2

Termín: 12.6.2015
Účastníci turnaje: Flash Kladruby, Medvědi Přimda, Rytíři Bělá nad R., Pumy Stříbro, Tachov Hornická
Hřiště: Zimní stadion Tachov
hrací doba: 2x 7 minut

Zápasy

časdomácíhostévýsledek
9:20 Flash Kladruby Tachov Hornická 4:3
9:40 Medvědi Přimda Pumy Stříbro 5:2
10:00 Rytíři Bělá nad R. Flash Kladruby 2:5
10:20 Tachov Hornická Medvědi Přimda 3:4
10:40 Pumy Stříbro Rytíři Bělá nad R. 10:2
11:00 Flash Kladruby Medvědi Přimda 3:1
11:20 Tachov Hornická Pumy Stříbro 5:5
11:40 Rytíři Bělá nad R. Medvědi Přimda 0:4
12:00 Flash Kladruby Pumy Stříbro 7:7
12:20 Rytíři Bělá nad R. Tachov Hornická 15:3

Tabulka

1.Flash Kladruby419:1310
2.Medvědi Přimda414:89
3.Pumy Stříbro424:165
4.Tachov Hornická426:164
5.Rytíři Bělá nad Radbuzou47:340

Turnaj č. 1

Termín:22.4.2015
Účastníci turnaje: Tachov - Hornická, Flash Kladruby, Rytíři Bělá n. Radbuzou, Medvědi Přimda, Pumy Stříbro
Hřiště:Zimní stadion Stříbro
hrací doba:2x 7 minut

ROZPIS TURNAJE

časdomácíhostévýsledek
9:00 Pumy Stříbro Rytíři Bělá nad R. 4:4
9:20 Tachov Hornická Flash Kladruby 5:1
9:40 Medvědi Přimda Pumy Stříbro 2:6
10:00 Rytíři Bělá nad R. Tachov Hornická 4:8
10:20 Flash Kladruby Medvědi Přimda 6:4
10:40 Pumy Stříbro Tachov Hornická 3:4
11:00 Rytíři Bělá nad R. Flash Kladruby 3:3
11:20 Medvědi Přimda Tachov Hornická 4:7
11:40 Pumy Stříbro Flash Kladruby 3:1
12:00 Medvědi Přimda Rytíři Bělá nad R. 6:5

Tabulka

1.Tachov - Hornická424:1212
2.Pumy Stříbro416:117
3.Flash Kladruby411:154
4.Medvědi Přimda418:243
5.Rytíři Bělá nad Radbuzou416:213





 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook