Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
  

Vypisuji posledních 30 článků.

22.5.Startuje 3. ročník projektu Street Hockey Cup. Prvenství obhajují Panteři z Přeštic.Josef KadaněUž třetím rokem změří mezi sebou síly kluci z pátých až sedmých tříd v hokejbalovém turnaji Street Hocey Cup. Jak se pomalu stává tradicí, opět ve větším rozsahu, než rok před tím.
23.5.První turnaj skupiny E vyhrály PřešticeJosef KadaněVe čtvrtek 23. května odstartoval 3. ročník SHC. V Plzni se potkaly tři tradiční účastníci a tři nováčci. Nejlepších výsledků dosáhli přeštičtí Panteři, kteří v pěti zápasech dokázali zvítězit hned čtyřikrát.
30.5.Domažlice doma nezaváhalyJosef KadaněTurnaj skupiny C měl v úvodním turnaji o jeden tým méně. Na poslední chvíli odřekla účast Koloveč. I tak byla před hráči ostatních pěti mužstev pěkná šňůra zápasů.
31.5.Tachovská Kostelka urvala vítězství. O jediný gól!RedakceSkupina Tachovsko si díky mrzutému počasí dala nečekaně dostaveníčko v plzeňské hale. Na Košutku zavítaly tři tradiční týmy a stejný počet nováčků. Ti odehráli svůj první turnaj bez jakéhokoli respektu.
2.6.V Rokycanech se hrálo poprvé venkuRedakceNa první turnaj pod otevřeným nebem došlo až na čtvrtý pokus. V Rokycanech na umělce základní školy T.G.Masaryka. Ačkoli se ten den déšť Rokycanům dlouho vyhýbal, v posledních třech zápasech si ho hráči nakonec užili...
9.6.Dolní Bělá doplnila vítěze prvních turnajůRedakceTučňáci Dolní Bělá zvítězili v turnaji skupiny A. Ten se odehrál v Horní Bříze a konečně za svitu sluníčka.
11.6.Diktátoři ze Zruče ovládli doudlevecký Sport ParkRedakceTýmy skupiny E se tentokrát přesunuly do plzeškého Škoda Sport Parku. V kompletním složení bojovala mužstva v turnaji nejen o umístění v turnaji, ale také o co nejlepší výchozí pozici k možnému postupu do finálového turnaje. Doudlevce nejlépe sedly chlapcům ze Zruče, kteří nenašli žádného přemožitele.
12.6.V Blížejově si pro vítězství doskočili Klokani ze KdyněRedakceTým Skippies Kdyně se radoval z prvenství na turnaji skupiny C v Blížejově. O první místo se na Domažlicku přetahovaly až do posledního utkání hned tři mužstva.
24.6.V Tachově potvrdila domácí Kostelka svoji kvalitu RedakcePoslední turnaj druhého kola letošního ročníku proběhnul v pondělí 17. června v Tachově. Triumfovala opět tamní Kostelka. Přesto se na celkové vítězřtví hodně nadřela.
25.6.Strašice přes skvělé výsledky na výhru nedosáhly. Radují se opět Rokycany.RedakceNa rokycanské umělce se na druhém měření sil nsešlo nejméně mužstev ze všech skupin. K chybějícímu Oseku také rokycanská T.G.M. jejíž hráči odcestovali na školní výlet. Systém turnaje tím pádem doznal změny. Vítěz ale zůstal stejný jako v květnu.
25.6.Dolnobělští Tučňáci znovu zvítězili. Tentokrát po velkém dramatu.RedakceI v Horní Bříze nebyla skupina A kompletní. A opět to byli „domácí“, kteří se z turnaje pro jiné školní akce omluvili. Turnaj ale jinak nabídl spoustu dramatických duelů. V posledním z nich obhájili prvenství Tučňáci z Dolní Bělé.
16.9.Oba tachovské týmy si ve Stříbře zajistily postup do fináleRedakceStříbro hostilo po prázdninové pauze třetí turnaj skupiny B – Tachovsko. Po předešlých dvou akcích měla finále na dosah ruky tachovská Kostelka. Ta potvrdila svoji dominanci i v závěrečném klání kde neztratila ani jediný bod a s přehledem vyhrála i turnaj ve Stříbře.
20.9.Plzeňský Ice Park svědčil nejvíce PanterůmRedakceHrací plocha lochotínského Ice Parku hostila turnaj s nejnižším počtem týmů. Při účasti trojice mužstev si prvenství odvezli Panteři Přeštice.
21.9.Monkeys Kralovice doma udávali tónRedakceStreet Hockey Cup se na severním Plzeňsku poprvé stěhoval. Po loňských a letošních turnajích v Horní Bříze se hráči představili také v Kralovicích. Domácí Monkeys však nebyli štědrými hostiteli a vyfoukli všem soupeřům pohár pro vítěze.
22.9.Domažličtí Krakeni se vrátili zpět na vrchol a míří do PlzněRedakcePo Domažlicích a Blížejově se projekt Street Hockey Cup představil také ve Kdyni. Místní Skippies mohli na domácí půdě navázat na triumf z předešlého turnaje.
2.10.Rokycany zvítězily ve Zbirohu, postup vydřel i tým RadnicRedakceKluci z rokycanského Jižního předměstí zkopletovali ve Zbirohu vítěznou sérii. Mezi nejlepší týmy SHC 2013 se probojovala i parta z Radnic.
16.10.Vítězem Street Hockey Cup 2013 jsou Krakeni DomažliceRedakcePo dvou výhrách přeštických Panterů v předchozích ročnících se putovní pohár projektu Street Hockey Cup stěhuje do Domažlic.
28.10.Ohlasy z tábora vítězů po SHC 2013Tomáš MajerVítězem Street Hockey Cupu 2013 se stali hoši z Domažlic. V nervydrásajícím finále porazili soupeře z města, kam je to jak se říká, co by kamenem dohodil. Skóre finálového utkání turnaje doznalo podoby Domažlice – Kdyně 4:3. Žlutomodří hráči z Domažlic si po úvodním výprasku od Bramboráků z Žihle (6:1) nakonec odvážejí cennou trofej a bonus v podobě dopravy a vstupenek na sledovaný zápas KHL mezi Lvem Praha a bohatým Petrohradem, za který nastupují extratřídy jako Ilja Kovalčuk nebo čeští legionáři Roman Červenka, Petr Průcha a Alexander Salák. Po turnaji jsme vyzpovídali domažlického lodivoda Tomáše Kubala, který neskrýval radost z vítězství.
1.12.Cena nejužitečnějšího hráče? Bylo to pro mě velké překvapení, říká Pavel VáchalTomáš MajerJeho Kdyně skončila na druhém místě, on byl na hřišti neustále vidět. Odváděl skvělou práci v obranné fázi a obránci jeho soupeřů se kolikrát stávali na hřišti téměř zbytečnými. Přesto po posledním utkání odcházel zklamaný. Utkání mezi dvěma mančafty z Chodska vyznělo lépe pro Domažlice, kteří zvítězili 4:3. A ukořistili výhru v podobě vstupenek a dopravy na zápas Lva Praha proti gigantu KHL z Petrohradu. Blonďatého klučinu a celou partu z Masarykovy ZŠ Kdyně však letošní „nezdar“ nepoložil a ještě více je motivuje do příštího ročníku turnaje Street Hockey Cup!
9.12.Domažličtí Krakeni se zúčastnili utkání KHLRedakceV pondělí 2. prosince si vítězové Street Hockey Cupu 2013 užili hlavní cenu, kterou v turnaji ukořistili. Letos vítězný tým obdržel voucher na 15 vstupenek a dopravu na utkání hokejové KHL. Konkrétně na trhák mezi pražským Lvem a ruskými bohatýry z SKA Petrohrad, v čele s Iljou Kovalčukem. Tato nevšední akce ukončila letošní ročník Street Hockey Cup.
7.4.Startuje Street Hockey Cup 2014 - s rekordním počtem týmůJosef KadaněV úterý 8. dubna začíná čtvrtý ročník svého druhu ojedinělého hokejbalového projektu - STREET HOCKEY CUP. Letos hned se třinácti zcela novými týmy.
9.4.Úvodní turnaj SHC 2014 vyhrála KdyněRedakceVe Staňkově potvrdily týmy Kdyně a Domažlic svoje loňské vynikající výsledky. Zdatně jim ale sekundovali domácí Draci.
10.4.Diktátoři ze Zruče diktovali ráz turnaje skupiny CRedakce

Druhý turnaj Street Hockey Cupu v roce 2014 měl původně hostit lochotínský Ice park. Jenže počasí nám zrovna nepřálo a klání bylo přesunuto do hokejbalové haly. V Kralovické skupině se střetla šestice týmů. Monkeys Kralovice, Všeruby Vipers, Dikrátoři ze Zruče, Tučnáci Dolní Bělá, Kozlové Kožlany a Bramboráci ze Žihle.

16.4.Koblížci Strašice se konečně dočkaly vítězstvíRedakceNěkolikrát měli loni Strašice nakročeno k pronikavějšímu úspěchu. Povedlo se to až letos. V Rokycanech dominovaly a bez ztráty jediného bodu vyhrály rokycanský turnaj.
16.4.Rytíři z Bělé potvrdili svoji kvalitu i na TachovskuRedakcePoprvé se díky mírné reorganizaci skupin představili hráči Bělé nad Radbuzou v tachovské skupině. A hned s nejlepším možným výsledkem. Rytířům pro tentokrát nestačil žádný z jejich soupeřů.
24.4.V Plzni se představili samí nováčciRedakcePremiérové představení plzeňských týmů mělo pomalejší rozjezd, ale postupně byly k vidění velmi kvalitní i dramatické souboje. Pohár pro vítěze se stěhuje na Slovany.
5.5.Panteři Přeštice ovládly turnaj skupiny ERedakceJako poslední se do letošního ročníku zapojily týmy z Plzeňska. Svoji kvalitu potvrdili dvojnásobní vítězové SHC - přeštičtí Panteři. A stejně jako v dalších skupinách, i ve skupině E se výrazně prosadil nováček. Tentokráte Bojovníci z Nezvěstic.
27.5.Domažličtí Krakeni na domácí půdě nezaváhaliRedakceVenkovní hřiště v Domažlicích bylo místem, kde se odehrál druhý turnaj skupiny C. Domácí Krakeni potvrdili svoji formu a dokráčeli nejenom k vítězství, ale zároveň i k postupu do semifinále.
29.5.Hornická Tachov využila domácího prostředí RedakceNa zimním stadionu v Tachově kralovali domácí, kteří tentokrát nenašli přemožitele. Do semifinále se protlačili také Rytíři z Bělé nad Radbuzou a nakonec stříbrské Pumy.
10.6.Diktátoři Zruč nezaváhali ani v KralovicíchRedakceDruhý turnaj má za sebou i skupina B. Hostitelem byly Kralovice, kterým se však turnaj nepovedl úplně podle jejich představ.
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2024 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook | Nastavení cookies