Úvodní turnaj SHC 2014 vyhrála Kdyně

09.04.2014 | Redakce

Ve Staňkově potvrdily týmy Kdyně a Domažlic svoje loňské vynikající výsledky. Zdatně jim ale sekundovali domácí Draci.

 
 
 
Nováček Staňkov byl hostitelem prvního turnaje skupiny C - Domažlicko. Staňkovští Draci nebyli jedinými novici. Poprvé se na projektu Street Hockey Cup představili i kluci z Mrákova. Na druhou stranu tradiční soupeř Rytíři Bělá nad Radbuzou letos budou soupeřit s mužstvy Tachovska.

Na hřišti byly k vidění téměř samé vyrovnané zápasy. Držitel putovního poháru pro vítěze Krakeni Domažlice přijeli téměř se zcela obměněným týmem. Když Domažlice na úvod prohrály s Kdyní jednoznačně 1:4 vypadalo to, že to není ten loňský silný tým, ale nakonec tomu tak vůbec nebylo. Mužstvo už poté šlapalo výborně, ale i tak z toho nebylo lepší než druhé místo. Byla to právě zmíněná porážka od kdyňských Skippies, která určila celkového vítěze. Situaci na prvních místech zamotali nadšeně hrající domácí, kteří s početným kádrem zdolali jako jediní vítěze Kdyni.
A mezi Staňkovem, Domažlicemi a Kdyní se rozhodovalo v mini tabulce vzájemných zápasů (mužstva dosáhla stejného počtu bodů) o pořadí na pomyslné "bedně".
Herní zlepšení předvedli Berani z Poběžovic, kterým lepší pozice unikla především kvůli nízké produktivitě v zápasech s trojicí nejlepších. Solidní zápasy odehrály i zbývající dva týmy - Blížejov a Mrákov. Oba se však nevyvarovaly výpadku v jednom z jejich zápasů.
 
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2024 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook | Nastavení cookies