Startuje 3. ročník projektu Street Hockey Cup. Prvenství obhajují Panteři z Přeštic.

22.05.2013 | Josef Kadaně

Už třetím rokem změří mezi sebou síly kluci z pátých až sedmých tříd v hokejbalovém turnaji Street Hocey Cup. Jak se pomalu stává tradicí, opět ve větším rozsahu, než rok před tím.

 
 
 

V roce 2011, tedy při úvodním ročníku, přijelo na jediný turnaj do plzeňské haly 8 mužstev. Loni se zapojilo už 20 týmů na turnajích ve Stříbře, Domažlicích, Horní Bříze a Rokycanech. Ti nejlepší se potkali ve finále v Plzni. Letos jdeme zase o kus dál. Jestliže tedy loni byly 4 skupiny, letos jich bude šest. Vždy po šesti týmech, takže celkový počet mužstev letos dosáhne už velmi zajímavého čísla – 36!

Mužstva jsou rozdělená podle oblastí - Rokycansko, Tachovsko, Domažlicko, okolí Plzně, severní Plzeňsko a také samotná Plzeň. Týmy ve skupinách se mezi sebou střetnou hned třikrát. Pokaždé na jiném místě. Na dvanáctku nejlepších čeká v říjnu opět finálový turnaj v plzeňské hokejbalové hale. Jsme moc potěšeni, že se vrací téměř všechny týmy,které se zúčastnily předchozích dvou ročníků. Zůstal i patron projektu – nejlepší hráč letošního hokejového play off Honza KOVÁŘ.

Partnerem projektu je stejně jako v obou předchozích ročnících Plzeňský kraj. Letos máme i dva mediální partnery - Kiss Proton a nejčtenější noviny v Plzeňském kraji - Deník. Takže o turnajích na všech hřištích bude daleko více slyšet a vidět.

Loni a předloni vyhrál Street Hockey Cup tým Panteři Přeštice. Jejich výsledky jsou hozenou rukavicí jak jejich soupeřům tak i jim samotným. V případě třetího triumfu v řadě by získali putovní pohár věnovaný náměstkem hejtmana Plzeňského kraje Jiřím Stručkem natrvalo.

Vše vypukne již ve čtvrtek prvním turnajem v Plzni. Nikoli však s plzeňskými týmy, ale výběry z okolí Plzně – Blovic, Chotěšova, Města Touškova, Zruče, Všerub a zmiňovaných Přeštic. Další turnaje pak přijdou na řadu hned v dalším týdnu.

Aktuality, výsledky a další zajímavé informace budeme přinášet nejenom zde, ale i na našich facebookových stránkách.

 
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2023 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook | Nastavení cookies