V Blížejově si pro vítězství doskočili Klokani ze Kdyně

12.06.2013 | Redakce

Tým Skippies Kdyně se radoval z prvenství na turnaji skupiny C v Blížejově. O první místo se na Domažlicku přetahovaly až do posledního utkání hned tři mužstva.

 
 
 
Sluneční paprsky jen potvrhly pohodovou atmosféru na blížejovské umělce. Přitom ještě několik hodin před tím nebylo vůbec jisté zda se turnaj odehraje. Intenzivní liják totiž způsobil, že hřiště bylo v pondělí dopoledne pod vodou. Do rána však voda opadla a stejná pětice týmů jako minule mohla vyrazit do boje. Domácí Draci rozehráli hned dva zápasi excelentně, ale ani s Kdyní či Poběžovicemi nakonec přes nadějné vedení v zápasech neuspěli. S poběžovickými Berany padl Blížejov dokonce brankou v poslední vteřině zápasu... Kdyně možná i díky obratu vývoje úvodního zápasu s domácími získala větší odolnost než na prvním turnaji a ztratila pouze body za remízu s Bělou. Rytíři z Bělé nad Radbuzou remízovali i s předchozím vítězem Krakens Domažlice. A Domažlice s Kdyní se v posledním utkání turnaje utkali o prvenství v blížejovském turnaji. Výhra 4:2 pro Skippies znamenala, že kluci ze Kdyně si odvezli pohár pro nejúspěšnější mužstvo zatímco Domažlice obsadily tentokrát třetí pozici. Mezi tyto mužstva se vklínila Bělá nad Radbuzou. Poslední turnaj domažlické skupiny bude v září hostit vítěz tohoto turnaje - Kdyně.
 
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2021 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook