V Tachově potvrdila domácí Kostelka svoji kvalitu

24.06.2013 | Redakce

Poslední turnaj druhého kola letošního ročníku proběhnul v pondělí 17. června v Tachově. Triumfovala opět tamní Kostelka. Přesto se na celkové vítězřtví hodně nadřela.

 
 
 

Všichni aktéři se před úmorným vedrem schovali do příjemnějšího prostředí tachovské hokejové haly. Hned v úvodním zápase na sebe narazili Medvědi z Přimdy a tým zákl, školy Hornická Tachov. V předešlém souboji se týmy rozešly smírně 6:6. Tentokrát oslabení Medvědi na Tachováky nestačili a padli vysoko 1:6. Druhý tachovský tým měl plno starostí uspět v souboji s Borem, který podával v Tachově daleko lepší výkony. Kostelka nakonec vyhrála tesně o jednu branku, ale ještě v polovině zápasu prohrávala 0:2. Podobně skončil zápas Kostelky s Přimdou. Vítězný gól tachovských padl těsně před koncem utkání. Téměř navlas stejně skončil boj Kostelky i s Kladruby. Opět perně vydřená výhra o jediný gól. Výraznějších výher dosahoval velký rival a soused z Hornické. Jenomže ten rozhodující vzájemný zápas dopladl jednoznačně pro Kostelku, která porazila v tachovském derby Hornickou 5:1.

Na třetí místo se tentokrát vyšhihly Kladruby. Ty v posledním utkání skupiny hrály přímou partii s Hornickou o 2. místo, ale po výsledku 2:6 brali kluci z Kladrub jenom pomyslný bronz. O stupínek níže skončili Medvědi z Přimdy, kterým citelně chyběli opory z úvodního turnaje. O příčku lépe než v Plzni naopak skončili Čerti Bor. Dlužno říct, že Čerti předváděli výrazně lepší hru a nebýt některých zaváhání byla by jejich konečná pozice ještě veselejší. Tachovské klání se moc nevyvedlo Stříbru. Pumy však nemusí věšet hlavu, v září přivítají ostatní týmy na svém hřišti a pokud si vzpomenou na loňský rok kdy doma zvítězili rozhodně nemusí propadat skepsi.

 
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2023 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook | Nastavení cookies