Monkeys Kralovice doma udávali tón

21.09.2013 | Redakce

Street Hockey Cup se na severním Plzeňsku poprvé stěhoval. Po loňských a letošních turnajích v Horní Bříze se hráči představili také v Kralovicích. Domácí Monkeys však nebyli štědrými hostiteli a vyfoukli všem soupeřům pohár pro vítěze.

 
 
 

Pětice mužstev se střetla na pěkném hřišti u kralovické základní školy, které však mělo být pro hokejbal nadále tabu. Zamítavý postoj kralovické radnice změnil až fakt, že na stejné umělé trávě se hrálo opakovaně v Rokycanech a také Blížejově. A díky vstřícnosti ředitelky kralovické ZŠ se mohl závěrečný turnaj skupiny A na tomto hřišti přece jen uskutečnit. Ve hře o postup mezi elitní týmy, tedy letošního finále, byly týmy Dolní Bělé (vítěz předešlých turnajů), Žihle a Kralovic. Domácí Kralovice šly za postupem neúprosně od prvního zápasu a s úctyhodným skóre 17:4 a všemi vyhranými zápasy na turnaji doslova dominovaly. Za očekáváním naopak zůstala Dolní Bělá, jejíž hráči předváděli výkony za jejich možnostmi a „odměnou“ jim za to byla čtvrtá příčka. Před Bělou skončili Bramboráci ze Žihle, kteří sice porazili Dolní Bělou, ale narazili jak na suverénní Kralovice (0:4), tak i na Kozlíky z Kožlan. Kožlanští, kteří v předešlých dvou turnajích nenavázali na loňské skvělé vystoupení, však předvedli v Kralovicích výborné výkony a odměnou jim za to byla stříbrná příčka. Nedařilo se hráčům z Plas, kteří sice zaskočili Tučňáky z Dolní Bělé a zle potrápili Žihli, ale na více než jeden bod v turnaji to nestačilo.

 
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2023 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook | Nastavení cookies