Ohlasy z tábora vítězů po SHC 2013

28.10.2013 | Tomáš Majer

Vítězem Street Hockey Cupu 2013 se stali hoši z Domažlic. V nervydrásajícím finále porazili soupeře z města, kam je to jak se říká, co by kamenem dohodil. Skóre finálového utkání turnaje doznalo podoby Domažlice – Kdyně 4:3. Žlutomodří hráči z Domažlic si po úvodním výprasku od Bramboráků z Žihle (6:1) nakonec odvážejí cennou trofej a bonus v podobě dopravy a vstupenek na sledovaný zápas KHL mezi Lvem Praha a bohatým Petrohradem, za který nastupují extratřídy jako Ilja Kovalčuk nebo čeští legionáři Roman Červenka, Petr Průcha a Alexander Salák. Po turnaji jsme vyzpovídali domažlického lodivoda Tomáše Kubala, který neskrýval radost z vítězství.

 
 
 
Tomáš Kubal – trenér týmu Krakeni Domažlice

Jak jste spokojení s výkonem na turnaji?
S výkonem hochů jsem nadmíru spokojen. I přes počáteční rozpaky, kdy jsme 2x prohráli po sérii vlastních chyb, jsme se dokázali vzchopit a poučit do dalších zápasů. Kluci výborně plnily pokyny a všichni do jednoho pracovali pro tým.
Vítězství bylo vaším cílem nebo jste příjemně překvapeni?
Byl jsem příjemně překvapen, protože jsem samozřejmě očekával silnější konkurenci než v okresních kolech, tudíž i těžší cestu k úspěchu. To se potvrdilo hned v prvním zápase, kdy jsme byli potrestáni za každou chybu.
Na turnaj jste se kvalifikovali ze skupiny. Čekali jste, že se dostanete až do finále? A který soupeř byl pro vás nejobtížnější?
Postup ze skupiny pro nás od začátku nevypadal zcela jednoznačně, ale situace v naší skupině se značně zamotala, proto jsme šli z druhého místa. Nejnepříjemnější soupeř byli hoši z Radnic, kteří hráli více do těla a to bylo pro naše vzrůstem menší hráče chvílemi dosti svazující.
Vyzdvihl byste nějakého hráče za jeho výkon nebo za vaším úspěchem stojí ryze týmový výkon?
Po závěrečném nahlédnutí do statistik jsem zjistil, že úplně všichni hráči na soupisce si dali gól a více či méně tím přispěli k úspěchu. Pracovali opravdu jeden za druhého a nic si nevyčítali. Za zmínku stojí náš nejlepší střelec Jan Suchý, kterému to brány padlo takřka vše, co vystřelil.
Máte radost, jako trenér vítězného družstva, z ceny (15 vstupenek + doprava na utkání KHL Lev Praha – SKA Petrohrad)? Pokud ano, tak na co se těšíte nejvíce?
Ze získané ceny mám velikou radost už kvůli klukům, protože tato cena padne tzv. na úrodnou půdu. Nadšení z voucheru bylo opravdu veliké a myslím, že organizátor zvolil nejlepší možnou odměnu vítězům. Samozřejmě se všichni těšíme na atmosféru KHL a také na konfrontaci ruské superhvězdy Ilji Kovalčuka se Lvem Praha.
 
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2022 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook | Nastavení cookies