Cena nejužitečnějšího hráče? Bylo to pro mě velké překvapení, říká Pavel Váchal

01.12.2013 | Tomáš Majer

Jeho Kdyně skončila na druhém místě, on byl na hřišti neustále vidět. Odváděl skvělou práci v obranné fázi a obránci jeho soupeřů se kolikrát stávali na hřišti téměř zbytečnými. Přesto po posledním utkání odcházel zklamaný. Utkání mezi dvěma mančafty z Chodska vyznělo lépe pro Domažlice, kteří zvítězili 4:3. A ukořistili výhru v podobě vstupenek a dopravy na zápas Lva Praha proti gigantu KHL z Petrohradu. Blonďatého klučinu a celou partu z Masarykovy ZŠ Kdyně však letošní „nezdar“ nepoložil a ještě více je motivuje do příštího ročníku turnaje Street Hockey Cup!

 
 
 

Pavel Váchal – Skippies Kdyně

Jak hodnotíš s odstupem času váš výkon v turnaji?
Náš celkový výkon nebyl špatný, tradičně máme špatné začátky turnajů, než se dostaneme do tempa. Tým byl dobrý, všichni jsme makali a snažili se, vycházeli nám přihrávky a vzájemně se zastupovali.
Ve finále jste smolně prohráli. Jak moc prohra bolela?
Prohru jsme nesli velmi těžce a mrzelo nás to. V současné době už jsme jim to už dvakrát vrátili ve florbalu, kdy s námi prohráli nejprve v okrskovém a poté i v okresním kole.
S jakými cíly jste nastupovali do finálového turnaje. Věřili jste si na celkové finále?
Samozřejmě jsme chtěli vyhrát. Bylo to zvláštní, když jsme s Domažlicemi odehráli všechna okresní kola a nakonec jsme se potkali v krajském finále. Věděli jsme, že je umíme porazit.
Zúčastníš se turnaje i příští rok? Myslíš, že má tvůj tým větší motivaci do příštího ročníku?
Já bych se rád zúčastnil a chtěl bych podat alespoň tak dobrý výkon jako v letošním roce. Celý tým na tom bude pracovat, abychom z turnaje odjížděli s pocitem celkového vítězství!
Ty jsi byl rozhodčími vyhlášen nejlepším hráčem turnaji. Ceníš si toho?
Je to pro mě velká čest být vyhlášen nejlepším hráčem turnaje a mám z toho samozřejmě obrovskou radost. Abych pravdu řekl, tak jsem to rozhodně nečekal a bylo to tedy pro mě velké překvapení.
Hraješ aktivně nějaký sport? Nelákal by tě hokejbal?
Aktivně hraji florbal, ale hokejbal by mě také lákal. Jsem týmový hráč a baví mě kolektivní sporty.

 
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2021 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook