Vítězem Street Hockey Cup 2013 jsou Krakeni Domažlice

16.10.2013 | Redakce

Po dvou výhrách přeštických Panterů v předchozích ročnících se putovní pohár projektu Street Hockey Cup stěhuje do Domažlic.

 
 
 
V elitní dvanáctce, tedy mezi finalisty chyběl tým Zruče, jehož hráči byli ten den mimo školu i Plzeň. Volné místo obsadily Strašice, kterým uteklo finále pouze o fous.

Dlouhá šňůra zápasů probíhala stejně jako loni paralelně na dvou hřištích současně. Va skupině A se bez překvapení dařilo tachovské Kostelce, která vyhrála všechny tři kvalifikační turnaje. Naopak rozčarování prožívali Panteři, kteří prohráli pět zápas v řadě a brána play off pro ně zůstala zavřená. Mezi čtveřici postupujících z této skupiny se zařadili ještě Kralovice, Přimda a Kdyně, jejíž hráči dorazili vinou výluky téměř o hodinu později a čekal je zhuštěný program.

Skupina B se jevila jako vyrovnanější. Černého Petra si vytáhnul druhý tacovský tým - Hornická. Ta prohrála smolně tři zápasy o jediný gól. Bledě to zpočátku vypadalo s Domažlicemi. Pozdější vítěz prohrál úvodní dva zápasy. Pak se ale Krakeni rozjeli a nedokázal je zastavit už žádný soupeř. Tuto skupinu nakonec vyhrály Rokycany. Do play off proklouzly ještě Tučňáci z Dolní Bělé a Radnice.

V zápasech o 9. - 12. místo se zmátořily Přeštice a obsadily nakonec devátou pozici. I tak si však Panteři představovali daleko lepší výsledek...

Čtvrtfinálové duely pro sebe rozhodly favorizované týmy. Přesto se dá za mírné překvapení považovat to, že dál postoupily dva týmy z Domažlicka. Naopak v zápasech o sady medailí chyběli zástupci okolí Plzně i severního Plzeňska. Boj o finále nevyšel do té doby suveréní Kostelce Tachov i Rokycanům, a tak spanilá jízda Chodů pokračovala až do finále. V něm potvrdili lepší formu Krakeni, kteří odolali i závěrečnému náporu kdyňských Klokanů. Bronzové medaile si z plzeňské haly odváží Tachováci. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Pavel Váchal (Skippies Kdyně).

 
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2021 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook