Rokycany zvítězily ve Zbirohu, postup vydřel i tým Radnic

02.10.2013 | Redakce

Kluci z rokycanského Jižního předměstí zkopletovali ve Zbirohu vítěznou sérii. Mezi nejlepší týmy SHC 2013 se probojovala i parta z Radnic.

 
 
 
Ve Zbirohu se na asfaltovém hřišti představil nefalšovaný STREET. Mobilní mantinely určily velikost arény a stabilních pět mužstev si to rozdalo nejen o trofeje, ale stejně jako v dalších skupinách i o postup do krajského finále. Skvěle začaly Strašice, které přehrály domácí Hagridy, ale také favorita Rokacany - Jižní předměstí. Strašičtí však ke své smůle překvapivě nezvládli zápas s druhým Rokycanským týmem - T.G.M. Svoji šanci rázem vycítil tým z Radnic, který s Jižním předměstím padl 4:6, i když Radničtí vedli již 4:1. Nejdůležitějším utkáním turnaje se tak stal souboj Radnice vs. Strašice. Zápas, který byl dlouho vyrovnaný zvládli lépe po psychické stránce kluci z Radnic a mohli se radovat z postupu do finále. Ta radost mohla být však předčasná, protože v posledním utkání turnaje je dokonale zaskočili svým nástupem zbirožští Hagridi. Ti ještě v polovině utkání vedli, ale soupeř v druhé půli nenechal nic náhodě a otočil vývoj utkání. Do Plzně tak postupuje dvojice Rokycany/Jižní předměstí a Radnice.
 
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2021 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook