Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
  

Vypisuji posledních 30 článků.

19.9.Osmý ročník, šestý vítěz. Na vrchol dosáhla domácí 4. ZŠ PlzeňTomáš MajerDeset nejlepších týmů se sešlo v prostorách hokejbalové haly na Košutce, aby změřily síly a porvaly se o titul šampióna Street Hockey Cupu 2018. Turnaj nabídl velmi pohledné zápasy, již zkušených harcovníků. Zlaté medaile nakonec necestovaly daleko. Zůstaly na Košutce v rukou zástupců 4. ZŠ Plzeň.
13.9.Ve finále B-poolu úřadoval ChotěšovTomáš MajerPřed samotným vyvrcholením osmého ročníku se v plzeňské hale odehrál turnaj B-pool, kde se ještě jednou představily výkonnostně horší týmy po základních skupinách. Mezi šesticí družstev se nejvíce dařilo Chotěšovu, který za pět zápasů neztratil ani bod.
29.6.Street hockey cup má za sebou souboje ve skupinách. Kdo bude hrát o prvenství?Tomáš MajerV posledních třech měsících školního roku se opět Street Hockey Cup povídal po Plzeňském kraji. Pět hokejbalových turnajů, celá řada družstev a mnoho pohledných akcí. Tak lze charakterizovat boje v základních skupinách. Ty měly tentokrát větší důležitost, jelikož turnaj prošel poměrně výraznou změnou.
30.10.Vítězství pro nás bylo překvapení, přiznává nejužitečnější hráč vítězů Štěpán SukTomáš MajerVládli Street Hockey Cupu 2017 se staly Hagridi Zbiroh. Mužstvo, které drželo příkladně při sobě, mělo výraznou individualitu v osobě Štěpána Suka. Skromný mladík si z finálového turnaje odnesl po zásluze nejen cenu za nejužitečnějšího hráče svého týmu, ale objevil se také v tříčlenném All-Stars teamu. V našem rozhovoru se vrací k vítěznému tažení Hagridů ze Zbiroha.
16.10.Známe krále sedmého ročníku! Jsou jimi Hagridi ze ZbirohaTomáš MajerStreethockeycupový ročník 2017 je minulostí. Ve středu 11. října se v plzeňské hokejbalové hale odehrálo velkolepé finále turnaje pro žáky základních škol. Mezi početnou skupinou 25 týmů si v osmičlenném finále počínali Hagridi Zbiroh. Turnaj má tak historicky pátého šampiona.
18.9.V Plzni se odehrály dva semifinálové turnaje. Známe finálovou osmičku!Tomáš MajerSemifinále turnaje Street Hockey Cup je minulostí. Dva turnaje se v uplynulém týdnu odehrály v Plzni. Z třinácti semifinalistů systém turnaje zredukoval osmičku finalistů. Nejlépe si vedli Hagridi Zbiroh a Tachov - Hornická.
25.6.Street Hockey Cup 2017 – květen a červenTomáš MajerHokejbalový cyklus turnajů s názvem Street Hockey Cup se naplno rozběhl s blížícím se koncem školního roku. Své si odehrálo všech pět skupin. Přes prázdniny si dáme přestávku, ale na podzim už budeme opět připraveni! Se semifinálovými turnaji či B-poolem pro méně úspěšné týmy.
27.4.První měření sil zvládli nejlépe kluci z Domažlic, Tachova, Přeštic a ZbirohaTomáš MajerJe konec dubna a tak bychom rádi zrekapitulovali první herní měsíc sedmého ročníku Street Hockey Cupu. Uspořádali jsme čtyři turnaje. První boje se odehrály v Domažlicích, Plané, Plzni a v Rokycanech.
5.4.Street Hockey Cup 2017 započne čtveřicí dubnových turnajůTomáš MajerJe to tady! Po zimním spánku se opět probouzí hokejbalový turnaj pro ZŠ, který nese jméno Street Hockey Cup. Sedmý ročník napíše úvodní kapitolu v Domažlicích ve čtvrtek 6. dubna. Hned v následujícím týdnu se podíváme také do Plané a Plzně. Vše nakonec zakončí Rokycany.
1.11.Hokejbal je super sport, říká nejužitečnější hráč vítězů ze Strašic Tomáš KuncTomáš MajerŠestý ročník Street Hockey Cupu patřil Koblížkům Strašice. Žáci Základní školy Karla Vokáče si během své cesty za zlatem poradili s dvojnásobnými vítězi z Domažlic a Přeštic. Velkou měrou se na tom podílel také Tomáš Kunc, který byl oceněný jako nejužitečnější hráč týmu a dostal se i do All-Stars teamu.
26.10.Koblížci Strašice slaví prvenství v šestém ročníku Street Hockey Cupu! Tomáš MajerDámy a pánové, vítěz Street Hockey Cupu 2016 je znám! Zlaté medaile si z Plzně odvezli členové týmu Koblížci Strašice. Finálový turnaj nabídl celkově velmi zajímavou podívanou a o dramatické situace nebyla nouze. Strašické „na bedně“ doplnili ještě Hlávkovci Přeštice a bronz brali loňští vítězové z Domažlic.
23.9.Odehrán také B-pool. Mezi méně úspěšnými se vedlo nejlépe BlížejovuTomáš MajerNovinkou letošního ročníku byl závěrečný turnaj pro týmy, kterým se nepovedlo proniknout do semifinále. Dvaadvacátého září se v plzeňské hokejbalové hale sešla čtveřice týmů. Turnaj nakonec ovládli Sršni z Blížejova.
19.9.Známe finálovou osmičku, odehráli jsme oba semifinálové turnajeTomáš MajerVe druhé polovině září o sobě dal turnaj Street hockey cup znovu vědět. V plzeňské hokejbalové hale se odehrála obě semifinálová klání. Mezi finálovou osmičkou nechybí ani dvojnásobní vítězové z Domažlic a Přeštic. Poprvé se do závěrečného turnaje probojoval také tým z Plzně.
3.11.Z ocenění jsem šťastný, ale zásluhu na vítězství má celý tým, hlásí skromně nejužitečnější hráč Domažlic Tomáš SoučekTomáš MajerJak jsme již informovali, vítězi pátého ročníku turnaje Street Hockey Cup se stali Krakeni Domažlice. Jedním z členů prvního týmu byl i Tomáš Souček. Ten si kromě zlaté medaile může doma vystavit také cenu pro nejužitečnějšího hráče svého týmu. K celému turnaji se vrací v našem rozhovoru.
25.10.Pátý ročník Street Hockey Cupu patřil Krakenům z DomažlicTomáš MajerStreet Hockey Cup 2015 je za námi! Série turnajů, která odstartovala 20. dubna ve Staňkově zná svého vítěze. V konkurenci 24 týmů se nejvíce dařilo hráčům z Domažlic, kteří pod vedením Tomáše Kubala ovládli také ročník 2013. Také další medaile putují na Chodsko. Stříbro získal Staňkov, bronz bere Kdyně.
20.10.Do finále postupují vesměs favoritéRedakcePopáté se střetnou nelepší školní hokejbalové týmy ve finále Street Hockey Cup. Jisté je jen to, že loňský vítěz trofej neobhájí.
5.3.Nový ročník Street Hockey Cup je za dveřmiRedakceJiž popáté se v Plzeňském kraji představí hokejbalový projekt Street Hockey Cup. Seriál turnajů odstartuje ještě v březnu, vítěze poznáme opět v polovině října. Prvenství obhajují Rytíři Bělá nad Radbuzou.
3.11.Vítězství pro nás bylo velkým překvapením, přiznává Lukáš SobolíkTomáš MajerJeho tým skončil na prvním místě, k tomu si může doma vystavit cenu za nejužitečnějšího hráče Rytířů z Bělé nad Radbuzou. Pro Lukáše Sobolíka byl čtvrtek 23. Října mimořádně úspěšným dnem. Blonďatý dlouhán je aktivním fotbalistou. Jak ale sám přiznává, hokejbal by ho lákal. Více se dočtete v rozhovoru.
27.10.Rytíři Bělá nad Radbuzou ovládli ročník 2014!RedakceStreet hockey cup napsal svůj čtvrtý ročník. Po dlouhých bojích se přes kvalifikační a semifinálovou skupinu dostalo do finálového turnaje 10 družstev. V prostorách hokejbalové haly na Košutce nakonec zvítězili Rytíři z Bělé nad Radbuzu, kteří kromě hokejbalistů přivezli i početnou skupinu fanoušků.
18.9.Finálová desítka zná svoje složeníRedakceVšechny tři semifinálové turnaje jsou minulostí. Semifinálové boje, které proběhly v Plzni (hned dvakrát) a v Domažlicích určily složení finálového turnaje letošního ročníku.
27.6.Výhru na Plzeňsku slaví Přeštice, radost je i v ChotěšověRedakceNýřany byly dalším dějištěm jednoho z turnajů SHC. Poprvé se hokejbal představil v tomto městečku na vydařeném turnji, kde však bohužel chyběly dva týmy - Chrást a Město Touškov.
12.6.Na Slovanech vládli The ShieldRedakceNikoli v IceParku, ale na hřišti 20. ZŠ na Slovanech se uskutečnil druhý turnaj plzeňské skupiny. A stejně jako v Kralovicích i tady byl nejúspěšnější jiný tým.
12.6.Rokycanská Masaryčka slaví postupRedakceObdivuhodný vzestup Masaryčky. Postupové drama v Rokycanech se šťastným koncem pro Vlky z Mýta. Smolné prohry zbirožského týmu. V Rokycanech se zkrátka nikdo nenudil.
10.6.Diktátoři Zruč nezaváhali ani v KralovicíchRedakceDruhý turnaj má za sebou i skupina B. Hostitelem byly Kralovice, kterým se však turnaj nepovedl úplně podle jejich představ.
29.5.Hornická Tachov využila domácího prostředí RedakceNa zimním stadionu v Tachově kralovali domácí, kteří tentokrát nenašli přemožitele. Do semifinále se protlačili také Rytíři z Bělé nad Radbuzou a nakonec stříbrské Pumy.
27.5.Domažličtí Krakeni na domácí půdě nezaváhaliRedakceVenkovní hřiště v Domažlicích bylo místem, kde se odehrál druhý turnaj skupiny C. Domácí Krakeni potvrdili svoji formu a dokráčeli nejenom k vítězství, ale zároveň i k postupu do semifinále.
5.5.Panteři Přeštice ovládly turnaj skupiny ERedakceJako poslední se do letošního ročníku zapojily týmy z Plzeňska. Svoji kvalitu potvrdili dvojnásobní vítězové SHC - přeštičtí Panteři. A stejně jako v dalších skupinách, i ve skupině E se výrazně prosadil nováček. Tentokráte Bojovníci z Nezvěstic.
24.4.V Plzni se představili samí nováčciRedakcePremiérové představení plzeňských týmů mělo pomalejší rozjezd, ale postupně byly k vidění velmi kvalitní i dramatické souboje. Pohár pro vítěze se stěhuje na Slovany.
16.4.Koblížci Strašice se konečně dočkaly vítězstvíRedakceNěkolikrát měli loni Strašice nakročeno k pronikavějšímu úspěchu. Povedlo se to až letos. V Rokycanech dominovaly a bez ztráty jediného bodu vyhrály rokycanský turnaj.
16.4.Rytíři z Bělé potvrdili svoji kvalitu i na TachovskuRedakcePoprvé se díky mírné reorganizaci skupin představili hráči Bělé nad Radbuzou v tachovské skupině. A hned s nejlepším možným výsledkem. Rytířům pro tentokrát nestačil žádný z jejich soupeřů.
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2024 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook | Nastavení cookies