Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
  

V kategorii 'Hlavní zprávy' vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
19.9.2018Osmý ročník, šestý vítěz. Na vrchol dosáhla domácí 4. ZŠ PlzeňTomáš MajerDeset nejlepších týmů se sešlo v prostorách hokejbalové haly na Košutce, aby změřily síly a porvaly se o titul šampióna Street Hockey Cupu 2018. Turnaj nabídl velmi pohledné zápasy, již zkušených harcovníků. Zlaté medaile nakonec necestovaly daleko. Zůstaly na Košutce v rukou zástupců 4. ZŠ Plzeň.
13.9.2018Ve finále B-poolu úřadoval ChotěšovTomáš MajerPřed samotným vyvrcholením osmého ročníku se v plzeňské hale odehrál turnaj B-pool, kde se ještě jednou představily výkonnostně horší týmy po základních skupinách. Mezi šesticí družstev se nejvíce dařilo Chotěšovu, který za pět zápasů neztratil ani bod.
29.6.2018Street hockey cup má za sebou souboje ve skupinách. Kdo bude hrát o prvenství?Tomáš MajerV posledních třech měsících školního roku se opět Street Hockey Cup povídal po Plzeňském kraji. Pět hokejbalových turnajů, celá řada družstev a mnoho pohledných akcí. Tak lze charakterizovat boje v základních skupinách. Ty měly tentokrát větší důležitost, jelikož turnaj prošel poměrně výraznou změnou.
16.10.2017Známe krále sedmého ročníku! Jsou jimi Hagridi ze ZbirohaTomáš MajerStreethockeycupový ročník 2017 je minulostí. Ve středu 11. října se v plzeňské hokejbalové hale odehrálo velkolepé finále turnaje pro žáky základních škol. Mezi početnou skupinou 25 týmů si v osmičlenném finále počínali Hagridi Zbiroh. Turnaj má tak historicky pátého šampiona.
18.9.2017V Plzni se odehrály dva semifinálové turnaje. Známe finálovou osmičku!Tomáš MajerSemifinále turnaje Street Hockey Cup je minulostí. Dva turnaje se v uplynulém týdnu odehrály v Plzni. Z třinácti semifinalistů systém turnaje zredukoval osmičku finalistů. Nejlépe si vedli Hagridi Zbiroh a Tachov - Hornická.
25.6.2017Street Hockey Cup 2017 – květen a červenTomáš MajerHokejbalový cyklus turnajů s názvem Street Hockey Cup se naplno rozběhl s blížícím se koncem školního roku. Své si odehrálo všech pět skupin. Přes prázdniny si dáme přestávku, ale na podzim už budeme opět připraveni! Se semifinálovými turnaji či B-poolem pro méně úspěšné týmy.
27.4.2017První měření sil zvládli nejlépe kluci z Domažlic, Tachova, Přeštic a ZbirohaTomáš MajerJe konec dubna a tak bychom rádi zrekapitulovali první herní měsíc sedmého ročníku Street Hockey Cupu. Uspořádali jsme čtyři turnaje. První boje se odehrály v Domažlicích, Plané, Plzni a v Rokycanech.
5.4.2017Street Hockey Cup 2017 započne čtveřicí dubnových turnajůTomáš MajerJe to tady! Po zimním spánku se opět probouzí hokejbalový turnaj pro ZŠ, který nese jméno Street Hockey Cup. Sedmý ročník napíše úvodní kapitolu v Domažlicích ve čtvrtek 6. dubna. Hned v následujícím týdnu se podíváme také do Plané a Plzně. Vše nakonec zakončí Rokycany.
1.11.2016Hokejbal je super sport, říká nejužitečnější hráč vítězů ze Strašic Tomáš KuncTomáš MajerŠestý ročník Street Hockey Cupu patřil Koblížkům Strašice. Žáci Základní školy Karla Vokáče si během své cesty za zlatem poradili s dvojnásobnými vítězi z Domažlic a Přeštic. Velkou měrou se na tom podílel také Tomáš Kunc, který byl oceněný jako nejužitečnější hráč týmu a dostal se i do All-Stars teamu.
26.10.2016Koblížci Strašice slaví prvenství v šestém ročníku Street Hockey Cupu! Tomáš MajerDámy a pánové, vítěz Street Hockey Cupu 2016 je znám! Zlaté medaile si z Plzně odvezli členové týmu Koblížci Strašice. Finálový turnaj nabídl celkově velmi zajímavou podívanou a o dramatické situace nebyla nouze. Strašické „na bedně“ doplnili ještě Hlávkovci Přeštice a bronz brali loňští vítězové z Domažlic.
23.9.2016Odehrán také B-pool. Mezi méně úspěšnými se vedlo nejlépe BlížejovuTomáš MajerNovinkou letošního ročníku byl závěrečný turnaj pro týmy, kterým se nepovedlo proniknout do semifinále. Dvaadvacátého září se v plzeňské hokejbalové hale sešla čtveřice týmů. Turnaj nakonec ovládli Sršni z Blížejova.
19.9.2016Známe finálovou osmičku, odehráli jsme oba semifinálové turnajeTomáš MajerVe druhé polovině září o sobě dal turnaj Street hockey cup znovu vědět. V plzeňské hokejbalové hale se odehrála obě semifinálová klání. Mezi finálovou osmičkou nechybí ani dvojnásobní vítězové z Domažlic a Přeštic. Poprvé se do závěrečného turnaje probojoval také tým z Plzně.
3.11.2015Z ocenění jsem šťastný, ale zásluhu na vítězství má celý tým, hlásí skromně nejužitečnější hráč Domažlic Tomáš SoučekTomáš MajerJak jsme již informovali, vítězi pátého ročníku turnaje Street Hockey Cup se stali Krakeni Domažlice. Jedním z členů prvního týmu byl i Tomáš Souček. Ten si kromě zlaté medaile může doma vystavit také cenu pro nejužitečnějšího hráče svého týmu. K celému turnaji se vrací v našem rozhovoru.
25.10.2015Pátý ročník Street Hockey Cupu patřil Krakenům z DomažlicTomáš MajerStreet Hockey Cup 2015 je za námi! Série turnajů, která odstartovala 20. dubna ve Staňkově zná svého vítěze. V konkurenci 24 týmů se nejvíce dařilo hráčům z Domažlic, kteří pod vedením Tomáše Kubala ovládli také ročník 2013. Také další medaile putují na Chodsko. Stříbro získal Staňkov, bronz bere Kdyně.
20.10.2015Do finále postupují vesměs favoritéRedakcePopáté se střetnou nelepší školní hokejbalové týmy ve finále Street Hockey Cup. Jisté je jen to, že loňský vítěz trofej neobhájí.
5.3.2015Nový ročník Street Hockey Cup je za dveřmiRedakceJiž popáté se v Plzeňském kraji představí hokejbalový projekt Street Hockey Cup. Seriál turnajů odstartuje ještě v březnu, vítěze poznáme opět v polovině října. Prvenství obhajují Rytíři Bělá nad Radbuzou.
3.11.2014Vítězství pro nás bylo velkým překvapením, přiznává Lukáš SobolíkTomáš MajerJeho tým skončil na prvním místě, k tomu si může doma vystavit cenu za nejužitečnějšího hráče Rytířů z Bělé nad Radbuzou. Pro Lukáše Sobolíka byl čtvrtek 23. Října mimořádně úspěšným dnem. Blonďatý dlouhán je aktivním fotbalistou. Jak ale sám přiznává, hokejbal by ho lákal. Více se dočtete v rozhovoru.
27.10.2014Rytíři Bělá nad Radbuzou ovládli ročník 2014!RedakceStreet hockey cup napsal svůj čtvrtý ročník. Po dlouhých bojích se přes kvalifikační a semifinálovou skupinu dostalo do finálového turnaje 10 družstev. V prostorách hokejbalové haly na Košutce nakonec zvítězili Rytíři z Bělé nad Radbuzu, kteří kromě hokejbalistů přivezli i početnou skupinu fanoušků.
18.9.2014Finálová desítka zná svoje složeníRedakceVšechny tři semifinálové turnaje jsou minulostí. Semifinálové boje, které proběhly v Plzni (hned dvakrát) a v Domažlicích určily složení finálového turnaje letošního ročníku.
27.6.2014Výhru na Plzeňsku slaví Přeštice, radost je i v ChotěšověRedakceNýřany byly dalším dějištěm jednoho z turnajů SHC. Poprvé se hokejbal představil v tomto městečku na vydařeném turnji, kde však bohužel chyběly dva týmy - Chrást a Město Touškov.
Další stránky
123>>
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2024 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook | Nastavení cookies