Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
  

V kategorii 'Rozhovory' vyšly tyto články:

28.10.2013Ohlasy z tábora vítězů po SHC 2013Tomáš MajerVítězem Street Hockey Cupu 2013 se stali hoši z Domažlic. V nervydrásajícím finále porazili soupeře z města, kam je to jak se říká, co by kamenem dohodil. Skóre finálového utkání turnaje doznalo podoby Domažlice – Kdyně 4:3. Žlutomodří hráči z Domažlic si po úvodním výprasku od Bramboráků z Žihle (6:1) nakonec odvážejí cennou trofej a bonus v podobě dopravy a vstupenek na sledovaný zápas KHL mezi Lvem Praha a bohatým Petrohradem, za který nastupují extratřídy jako Ilja Kovalčuk nebo čeští legionáři Roman Červenka, Petr Průcha a Alexander Salák. Po turnaji jsme vyzpovídali domažlického lodivoda Tomáše Kubala, který neskrýval radost z vítězství.
30.10.2017Vítězství pro nás bylo překvapení, přiznává nejužitečnější hráč vítězů Štěpán SukTomáš MajerVládli Street Hockey Cupu 2017 se staly Hagridi Zbiroh. Mužstvo, které drželo příkladně při sobě, mělo výraznou individualitu v osobě Štěpána Suka. Skromný mladík si z finálového turnaje odnesl po zásluze nejen cenu za nejužitečnějšího hráče svého týmu, ale objevil se také v tříčlenném All-Stars teamu. V našem rozhovoru se vrací k vítěznému tažení Hagridů ze Zbiroha.
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2022 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook | Nastavení cookies