Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
  

V dubnu 2014 vyšly tyto články:

24.4.V Plzni se představili samí nováčciRedakcePremiérové představení plzeňských týmů mělo pomalejší rozjezd, ale postupně byly k vidění velmi kvalitní i dramatické souboje. Pohár pro vítěze se stěhuje na Slovany.
16.4.Koblížci Strašice se konečně dočkaly vítězstvíRedakceNěkolikrát měli loni Strašice nakročeno k pronikavějšímu úspěchu. Povedlo se to až letos. V Rokycanech dominovaly a bez ztráty jediného bodu vyhrály rokycanský turnaj.
16.4.Rytíři z Bělé potvrdili svoji kvalitu i na TachovskuRedakcePoprvé se díky mírné reorganizaci skupin představili hráči Bělé nad Radbuzou v tachovské skupině. A hned s nejlepším možným výsledkem. Rytířům pro tentokrát nestačil žádný z jejich soupeřů.
10.4.Diktátoři ze Zruče diktovali ráz turnaje skupiny CRedakce

Druhý turnaj Street Hockey Cupu v roce 2014 měl původně hostit lochotínský Ice park. Jenže počasí nám zrovna nepřálo a klání bylo přesunuto do hokejbalové haly. V Kralovické skupině se střetla šestice týmů. Monkeys Kralovice, Všeruby Vipers, Dikrátoři ze Zruče, Tučnáci Dolní Bělá, Kozlové Kožlany a Bramboráci ze Žihle.

9.4.Úvodní turnaj SHC 2014 vyhrála KdyněRedakceVe Staňkově potvrdily týmy Kdyně a Domažlic svoje loňské vynikající výsledky. Zdatně jim ale sekundovali domácí Draci.
7.4.Startuje Street Hockey Cup 2014 - s rekordním počtem týmůJosef KadaněV úterý 8. dubna začíná čtvrtý ročník svého druhu ojedinělého hokejbalového projektu - STREET HOCKEY CUP. Letos hned se třinácti zcela novými týmy.
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2024 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook | Nastavení cookies