STREET HOCKEY CUP 2017 - skupina B

Turnaj č. 1

Termín: 10.4.2017 
Účastníci turnaje: ZŠ Planá, Tachov Hornická, Mariánské Lázně - Úšovice, Rytíři Bělá nad Radbuzou
Hřiště: ZŠ Planá

Zápasy

časdomácíhostévýsledek
10:00Tachov HornickáRytíři Bělá nad Radbuzou14:3
10:20Mariánské Lázně - ÚšoviceZŠ Planá3:5
10:50Rytíři Bělá nad RadbuzouMariánské Lázně - Úšovice3:5
11:10ZŠ PlanáTachov Hornická2:13
11:40Tachov HornickáMariánské Lázně - Úšovice7:4
12:00ZŠ PlanáRytíři Bělá nad Radbuzou7:4

12:30 (O 3. místo)
Mariánské Lázně - ÚšoviceRytíři Bělá nad Radbuzou9:0

12:50 (Finále)
Tachov HornickáZŠ Planá6:2

Tabulka

1.Tachov Hornická3-0-034:99b
2.ZŠ Planá2-0-114:206b
3.Mariánské Lázně - Úšovice1-0-212:153b
4.Rytíři Bělá nad Radbuzou0-0-310:260b

Turnaj č. 2

Termín: 19.5.2017 
Účastníci turnaje: ZŠ Planá, Tachov Hornická, Pumy Stříbro, Rytíři Bělá nad Radbuzou
Hřiště: Stříbro - zimní stadion

Zápasy

časdomácíhostévýsledek
9:30Rytíři Bělá nad RadbuzouZŠ Planá1:6
9:50Pumy StříbroTachov Hornická4:3
10:10Tachov HornickáRytíři Bělá nad Radbuzou12:0
10:30ZŠ PlanáPumy Stříbro5:4
10:50Pumy StříbroRytíři Bělá nad Radbuzou10:0
11:10ZŠ PlanáTachov Hornická3:1

11:30 (O 3. místo)
Tachov HornickáRytíři Bělá nad Radbuzou12:1

11:50 (Finále)
ZŠ PlanáZŠ Planá7:2

Tabulka

1.ZŠ Planá3-0-014:69b
2.Pumy Stříbro2-0-118:86b
3.Tachov Hornická1-0-216:73b
4.Rytíři Bělá nad Radbuzou0-0-31:280b

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 

12.3. | SHC 2017 čítá 26 týmů
V dubnu vypukne již 7. ročník projektu SHC. Opět v pěti skupinách a s celkovým počtem 26 mužstev.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook