STREET HOCKEY CUP 2017 - skupina A

Turnaj č. 1

Termín: 6.4.2017 
Účastníci turnaje: Berani Poběžovice, Krakeni Domažlice, Nová Škola Domažlice, Sbíječi Mrákov, Sršni Blížejov, Staňkovští Draci 
Hřiště: Víceúčelové hřiště Domažlice / Šumava

Zápasy

časdomácíhostévýsledek
9:00Krakeni DomažliceSršni Blížejov4:1
9:15Berani PoběžoviceNová Škola Domažlice1:2
9:30Sbíječi MrákovStaňkovští Draci2:0
9:45Sršni BížejovNová Škola Domažlice1:2
10:00Krakeni DomažliceSbíječi Mrákov2:1
10:15Berani Poběžovice Staňkovští Draci0:1
10:30Sbíječi MrákovSršni Blížejov3:0
10:45Krakeni DomažliceBerani Poběžovice4:3
11:00Nová Škola DomažliceStaňkovští Draci1:3
11:15Sršni BlížejovBerani Poběžovice2:3
11:30Nová škola DomažliceSbíječi Mrákov2:1
11:45Staňkovští DraciKrakeni Domažlice1:0
12:00Berani PoběžoviceSbíječi Mrákov3:5
12:15Staňkovští DraciSršni Blížejov4:2
12:30Krakeni DomažliceNová Škola Domažlice1:2


Tabulka

1.Staňkovští Draci4-0-19:512b
2.Nová škola Domažlice4-0-19:712b
3.Krakeni Domažlice3-0-211:89b
4.Sbíječi Mrákov3-0-212:79b
5.Berani Poběžovice1-0-410:143b
6.Sršni Blížejov0-0-56:160b

Turnaj č. 2

Termín: 25.5.2017
Účastníci turnaje: Krakeni Domažlice, Nová Škola Domažlice, Sbíječi Mrákov, Staňkovští Draci 
Hřiště: ZŠ Mrákov

Zápasy

časdomácíhostévýsledek
9:00Sbíječi MrákovNová škola Domažlice3:4
9:20Staňkovští DraciKrakeni Domažlice3:2
9:40Sbíječi MrákovStaňkovští Draci1:1
10:00Nová škola DomažliceKrakeni Domažlice5:3
10:20Krakeni DomažliceSbíječi Mrákov1:4
10:40Nová škola DomažliceStaňkovští Draci3:3
11:00 (o 3. místo)Sbíječi Mrákov Krakeni Domažlice3:2
11:20 (finále)Nová škola DomažliceStaňkovští Draci4:3

Tabulka

1.Nová škola Domažlice2-1-012:97b
2.Staňkovští Draci1-2-07:65b
3.Sbíječi Mrákov1-1-18:64b
4.Krakeni Domažlice0-0-36:120b

 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2018 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook