Známe finálovou osmičku, odehráli jsme oba semifinálové turnaje

19.09.2016 | Tomáš Majer

Ve druhé polovině září o sobě dal turnaj Street hockey cup znovu vědět. V plzeňské hokejbalové hale se odehrála obě semifinálová klání. Mezi finálovou osmičkou nechybí ani dvojnásobní vítězové z Domažlic a Přeštic. Poprvé se do závěrečného turnaje probojoval také tým z Plzně.

 
 
 

Dramatické semifinále číslo jedna vyznělo nejlépe pro domažlické Krakeny

Šest týmů a jen čtyři vstupenky do dalšího boje. Postupový klíč byl jasný. Prvního předfinálového turnaje se ve čtvrtek 15. září zúčastnili Vidláci z Bělé, Krakeni Domažlice, Plzeňská desítka, Flash Kladruby, Vlci Mýto a Tachov Hornická.

Po jasné výhře Vidláků z Bělé nad Plzeňskou Desítkou a remíze Mýta s Tachovem jsme se dočkali vcelku překvapivého výsledku. Flash Kladruby překvapili favority z Domažlic a slavili vítězství 3:2. Domažlice ale v následujících třech zápasech jasně zvítězili s celkovým skóre 15:3 a došli si pro vítězství v turnaji.

O pořadí na druhém a třetím místě nakonec rozhodoval až vzájemný zápas. Jak Kladruby, tak Dolní Bělá získali schodných devět bodů. V dramatické koncovce ale uspěli Kladruby, kteří po vítězství 4:3 brali pohár za druhé místo.

Poslední postupové místo ukořistil nakonec Tachov. Svěřenci Michala Rolínka si postup dále vybojovali remízou v posledním zápase s Domažlicemi. Černý Petr nakonec zbyl na Vlky Mýto. Sympatický tým po remíze Tachova ve hře držel ještě již zmíněný zápas mezi Bělou a Kladruby. Ten ovšem nedopadl tak, jak si hoši z Mýta přáli. Bez bodu zůstala Plzeňská desítka.

KONEČNÁ TABULKA

1. Krakeni Domažlice 10b skóre 20:9
2. Flash Kladruby 9b skóre 16:18
3. Vidláci z Bělé 9b skóre 15:11
4. Tachov Hornická 8b skóre 15:13
5. Vlci Mýto 7b skóre 16:14
6. Plzeňská Destíka 0b skóre 12:13

Pumy ze Stříbra se nesklonili před nikým a opanovali druhý semifinálový turnaj

Stejným formátem bylo odehráno také druhé semifinálové klání. Místem konání byla opět hokejbalová hala na Košutce. Klání se odehrálo v pondělí 19. září. Zúčastněnými týmy byly Nová Škola Domažlice, 4. ZŠ Plzeň, Vinickej sběr Plzeň, Hlávkovci Přeštice, Koblížci Strašice a také Pumy Stříbro.

Hned první utkání nabídlo tuhý boj mezi dvěma plzeňskými týmy. Nakonec se z těsné výhry 2:1 radoval Vinickej Sběr. Velkou kvalitu měl duel favoritů. Přeštice a Stříbro se nakonec rozešli smírně po remíze 5:5.

Stříbrské Pumy následně prošli zbytkem turnaje bez ztráty kytičky a stanuli na vrcholu druhého semifinále. O druhé místo bojovali Přeštice a Strašice, jejichž vzájemný souboj skončil vítězstvím Strašic 9:3 a Koblížci tak postupovali z druhého místa.

Poslední postupové místo si udržel Vinickej sběr. K výhře nad 4 .ZŠ Plzeň přidal ještě remízu s Novou Školou Domažlice. Jedné výhry dosáhla „domácí“ plzeňská Čtyřka. Nová Škola Domažlice z tohoto klání vytěžila pouze bod.

KONEČNÁ TABULKA

1. Pumy Stříbro 13b skóre 22:12
2. Koblížci Strašice 12b skóre 34:13
3. Hlávkovci Přeštice 10b skóre 20:17
4. Vinickej sběr Plzeň 4b skóre 6:21
5. 4. ZŠ Plzeň 3b skóre 10:22
6. Nová Škola Domažlice 1b skóre 9:16

První čtyři týmy z obou skupin se tak mohou těšit na FINÁLE STREET HOCKEY CUPU 2016, které se uskuteční 18. října v plzeňské hokejbalové hale.

 
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2024 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook | Nastavení cookies