Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
  

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

26.4.Úprava ročníku 2018V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.
18.10.Finálový All-stars teamTříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).
25.8.První SF 12. září!V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.
25.8.Druhé SF 14. září!V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.
11.5.Termíny druhých turnajůZnáme termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)
10.5.Dohrávka 1. kolaSkupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni
24.4.SHC putuje po regionuNejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.
4.4.Nováčci na SHC 2017Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.
12.3.SHC 2017 čítá 26 týmůV dubnu vypukne již 7. ročník projektu SHC. Opět v pěti skupinách a s celkovým počtem 26 mužstev.
15.10.Šesté finále SHC 18.10.V elitní osmičce nechybí dva dvojnásobní vítězové Krakeni Domažlice a Hlávkovci Přeštice. Uspěje někdo z nich potřetí nebo se letos prosadí např. Stříbro či Strašice?
25.9.Novinka B POOL se blížíTurnaj mužstev napříč skupinami, které se neprobojovaly do semifinále proběhne 22.září v plzeňské hale. Bude to poprvé v historii projektu.
30.6.Známe semifinalisty!Po druhých turnajích jednotlivých skupin se vyjasnila čtrnáctka semifinalistů: Krakeni Domažlice, Nová škola Domažlice, Staňkovští Draci, Pumy Stříbro, Flash Kladruby, Tachov Hornická, Koblížci Strašice, Vlci Mýto, Masaryčka Rokycany, Hlávkovci Přeštice, Vidláci z Bělé, Plzeňská Desítka, Vinickej Sběr a 4. ZŠ Plzeň.
17.4.První kolo je za námiVe všech pěti skupinách je odehrané úvodní kolo. Nejlépe si zatím vedou Krakeni Domažlice, Pumy Stříbro, Koblížci Strašice, Hlávkovci Přeštice a Vinickej Sběr Plzeň
24.2.SHC 2016 otevírá brányJiž pošesté změří síly mužstva z Plzeňského kraje. Letos to bude 25 týmů!
20.10.Tachov nahradí ŽralokyZ finále se pár dní před turnajem odhlásil tým Sharks Nýřany. Jejich místo zaujme Tachov, který skončil v SF 1 hned za Žraloky.
23.6.Skupina B hraje v záříDomažlická skupina odehraje druhý turnaj na začátku září. Poté bude známé složené SF skupin.
17.4.SHC začíná ve StaňkověPrvní turnaj 5. ročníku SHC odstartuje domažlická skupina v pondělí 20. dubna ve Staňkově.
8.3.Přehled týmů - SHC 2015K 10.3. jsou přihlášeni:
Tachov - Hornická
Rytíři Bělá nad Radbuzou - obhájce
Plzeňská desítka
Radnice
Chotěšov Wilds
Plzeň - Západní
Panteři Přeštice
Sršni Blížejov
Plzeň - Patnáctka
Vinický sběr Plzeň
Flash Kladruby
Koblížci Strašice
Diktátoři ze Zruče
Lochotové z Plzně
Vlci Mýto
Bojovníci Nezvěstice
Tunáčci Dolní Bělá
Skippies Kdyně
Medvědi Přimda
Sbíječi Mrákov
Krakeni Domažlice
Pumy Stříbro
Staňkovští Draci
Rokycany - Masaryčka
3.11.MVP finálového SHC 2014

Tachov – Hornická: Jakub Vrba
The Shields Plzeň: Ondřej Budek
Staňkovští Draci: Matěj Bozděch
Bramboráci Žihle: Stanislav Tureček
Diktátoři ze Zruče: Ondřej Horažďovský
Rokycany Masaryčka: Vojtěch Šimůnek
Koblížci Strašice: Zdeněk Mrázek
Monkeys Kralovice: Jan Koča
Panteři Přeštice: Aleš Vrba
Rytíři Bělá n. Radbuzou: Lukáš Sobolík

30.10.Vítězové do Prahy!Rytíři Bělá nad Radbuzou navštíví 18. prosince mez. hokejové utkání CZE - SWE. Je to jedna z cen pro vítěze projektu.
17.6.SF skupina 3Poslední semifinálová skupina je ve složení: Diktátoři ze Zruče, Monkeys Kralovice, Bramboráci Žihle, Panteři Přeštice, Bojovníci Nezvěstice, Chotěšov Wilds.
16.6.SF skupina 1První semifinálová skupina má složení: Skippies Kdyně, Krakeni Domažlice, Staňkovští draci, Hornická Tachov, Rytíři Bělá nad Radbuzou a Pumy Stříbro.
16.6.SF skupina 2Druhou semifinálovou skupinu tvoří mužstva: Koblížci Strašice, Rokycany - Masaryčka, Vlci Mýto, The Shield Plzeň, Dvacítka Plzeň, Plzeňská desítka. Turnaj proběhne v Plzni.
10.6.Poslední turnaj jaraV úterý 17. června uzavře základní část turnaj skupiny F. Premiérově se Street Hockey Cup představí v Nýřanech.
12.5.Termíny druhé části SHCSérii druhých turnajů ve skupinách začíná v úterý 27. května Domažlicko.
24.4.Plzeňsko uzavře 1. koloV úterý 29.4. ukončí svým turnajem v Plzni skupina F - Plzeňsko první část letošního SHC.
10.4.SHC 2014 v plném prouduNaplno se rozeběhly úvodní turnaje ve skupinách. Domažlicko a Kralovicko už mají první klání za sebou. 15.4. se zapojí Rokycansko a den na to Tachovsko.
7.4.SHC začíná ve Staňkově!Úvodní souboje letošního ročníku začínají na hřišti jednoho z nováčků. 8.4. proběhne ve Staňkově domažlická skupina.
29.3.SHC 2014 před startem!4. ročník projektu STREET HOCKEY CUP startuje v dubnu. Letos se šesti skupinami a řadou nových týmů!
7.10.Strašice nahradily ZručVe velkém finále budou chybět Diktátoři ze Zruče. Ti mají v té samé době již zaplacené exkurze a proto se s lítostí z turnaje omluvili. Nahradí je tým Strašic. Změnilo se tím trochu složení obou skupin.
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2024 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook | Nastavení cookies